Mijn karretje

-

werd toegevoegd aan uw karretje

(zie rechts bovenaan)

Sluiten 

 

Mijn verlanglijstje

XPERIA Z BLACK+ SMARTDOCK

werd toegevoegd aan uw verlanglijstje

(zie klantenruimte)

Sluiten 

Afgedrukt op 19 juni 2013

Wij danken u voor uw bezoek aan onze site www.vandenborre.be !
Hieronder vindt u de gevraagde informatie.

Home  >  Telefonie  >  GSM / Smartphone  >  Smartphone  >  SONY XPERIA Z BLACK+ SMARTDOCK

  • SONY
  •  XPERIA Z BLACK+ SMARTDOCK

    Smartphone Android 4.1, full touchscreen, 5´´, Exmor RS-senor, 4G

    Ontdek de Sony Xperia Z! Met een Reality Display Full HD, een Snapdragon S4 Pro quad-core processor en een fototoestel van 13 Mp biedt deze smartphone u al het beste van Sony in een enkel toestel. ...  Meer

    • Besturingssysteem: Android 4.1 (Jelly Bean)
    • Processor: Snapdragon™ S4 Pro 1.5GHZ QUAD-CORE
    • Scherm: 5 inch, 1920 x 1080 pixels, Bravia Engine
    • Fototoestel: 12 megapixel, Flash, Autofocus, 2de camera (videocall)
    • Geheugen: 16 Gb, Micro SD
    • Toon alle kenmerken
    • Web: op voorraad
      Besteld voor morgen 13u, vrijdag in huis
    • Winkels: afhaling mogelijk
      (zie beschikbaarheid)

    Beschikbaarheid

    Levering
    Thuis: vanaf vrijdag 21 juni
    In Kiala-afhaalpunt: na 2-3 dagen

    Totaalpakketten

    Het favoriete pakket van onze klanten

    Smartphone + Hoesje + Screen Protection

    SONY XPERIA Z BLACK+ SMARTDOCK: € 549  + MUVIT HOUSSE FOLIO XPERIA Z BK: € 24.99  + MUVIT SCREENPROT.XPERIA Z X3: € 12.99
    Pakketprijs: € 586,98

    Smartphone + Hoesje

    SONY XPERIA Z BLACK+ SMARTDOCK: € 549  + MUVIT HOUSSE FOLIO XPERIA Z BK: € 24.99
    Pakketprijs: € 573,99

    Smartphone + Screenprotect

    SONY XPERIA Z BLACK+ SMARTDOCK: € 549  + MUVIT SCREENPROT.XPERIA Z X3: € 12.99
    Pakketprijs: € 561,99

    Smartphone + 8Gb Geheugenkaart met SD-Adapter

    SONY XPERIA Z BLACK+ SMARTDOCK: € 549  + SANDISK MICROSDHC ULTRA 8GB: € 11.99
    Pakketprijs: € 560,99

    Smartphone + Carkit Bluetooth + Auto oplader

    SONY XPERIA Z BLACK+ SMARTDOCK: € 549  + ECE SUPERTOOTH BUDDY: € 59.99  + MUVIT MICRO USB UNIVERSEL: € 17.99
    Pakketprijs: € 617,98 12% korting op accessoires

    GPS Package : Smartphone (met GPS functie) + Houder + Autooplader

    SONY XPERIA Z BLACK+ SMARTDOCK: € 549  + MUVIT UNIVERSEL SUPPORT MCA: € 14.94  + MUVIT MICRO USB UNIVERSEL: € 17.99
    Pakketprijs: € 579,93 6% korting op accessoires
    Toon alle 6 totaalpakketten Toon minder totaalpakketten

    Hoesje

    MUVIT SLIM FLIP CASE XPERIA Z W Slim flip case Xperia Z White
    € 24,90
    € 24,99

    Screenprotection

    € 12,99
    € 9,99

    Productbeschrijving

    Het beste van Sony in een kwaliteitsvolle smartphone

    • Ontdek de Sony Xperia Z! Met een Reality Display Full HD, een Snapdragon S4 Pro quad-core processor en een fototoestel van 13 Mp biedt deze smartphone u al het beste van Sony in een enkel toestel.
    • De Xperia Z is uitgerust met de nieuwe Exmor RS for mobile-sensor met HDR-video, zodat u ook in sterk tegenlicht mooie foto’s en video’s kunt maken.
      Toon volledige tekst

    Het beste van Sony in een kwaliteitsvolle smartphone

    • Ontdek de Sony Xperia Z! Met een Reality Display Full HD, een Snapdragon S4 Pro quad-core processor en een fototoestel van 13 Mp biedt deze smartphone u al het beste van Sony in een enkel toestel.
    • De Xperia Z is uitgerust met de nieuwe Exmor RS for mobile-sensor met HDR-video, zodat u ook in sterk tegenlicht mooie foto’s en video’s kunt maken.
    • De slanke body van 7,9 mm met een oppervlak van spiegelend glas ziet er strak uit en voelt prettig aan. Daarnaast is Xperia Z waterbestendig, stofbestendig en stevig genoeg om de verrassingen van elke dag aan te kunnen.
    • Ontdek de eenvoudigste en snelste manier om draadloos muziek, foto’s en video’s te delen, of alles dat te zien is op het scherm van uw Sony smartphone. Dankzij de functie scherm spiegelen met één aanraking via de NFC-technologie kunt u eenvoudig alle content op uw telefoon weergeven op uw tv. Raak uw telefoon aan met uw BRAVIA®-afstandsbediening en u ziet uw games, foto's of films verschijnen op de tv.
    • De Snapdragon S4 Pro quad-core processor van de Xperia Z biedt u supersnelle prestaties, ongeëvenaarde beeldkwaliteit en efficiënt batterijgebruik. U vindt uw weg met Google Maps, streamt de nieuwste YouTube-video’s met LTE, of downloadt de nieuwste apps en voert ze zonder haperingen uit.
    • Met de Battery STAMINA-modus beschikt u over intelligenter batterijbeheer en kunt u makkelijk uw stand-by-tijd verlengen. Uw smartphone detecteert wanneer uw scherm is uitgeschakeld en sluit de batterij-intensieve apps af die u niet nodig heeft, en opent ze opnieuw wanneer het scherm weer wordt ingeschakeld.
    • De Sony Xperia Z wordt geleverd met een hoogwaardige stereoheadset die zorgt voor zeer goede geluidsprestaties met geluid dat de oorspronkelijke opnames precies weergeeft.
    • Ontdek ook de witte Sony Xperia Z.
    Toon minder tekst

    Technische specificaties

    • Scherm 5 inch, 1920 x 1080 pixels, Bravia Engine
    • Fototoestel 12 megapixel, Flash, Autofocus, 2de camera (videocall)
    • Geheugen 16 Gb, Micro SD
    • Besturingssysteem Android 4.1 (Jelly Bean)
    • Video opname Ja, HD
    • Processor Snapdragon™ S4 Pro 1.5GHZ QUAD-CORE
    • Mobiel internet 4G (LTE)
    • Connectiviteit Bluetooth, Wi-Fi, gps, DLNA
    • Batterij Lithium-ion
    • Ingebouwde FM radio
    • Netwerk Quad-band (850/900/1800/1900 MHz)
    • Type SIM-kaart Micro SIM
    • Capaciteit batterij 2330 mAh
    • Applicatiewinkel Play Store (Android Market)
    • Mobile Pack
    • USB aansluiting
    • SAR -
    • Hotspotfunctie
    • Dual Sim
    • Geleverde toebehoren Lader, batterij, oortjes MH-EX300AP, USB-kabel + Smartdock DK26
    • Diversen HDR CAMERA - IP 55 & 57 - 2GB RAM
    • Afmetingen toestel (hxbxd) -
    • Gewicht 150 g
    • Vanden Borre-code 8845018

    Reviews voor SONY XPERIA Z BLACK+ SMARTDOCK

    Samenvatting van user ratings en reviews voor SONY XPERIA Z BLACK+ SMARTDOCK

    4,2 op 5 voor 10 reviews.
    9 op 10 (90,0%) klanten raden dit product aan.
    Voor- en nadelen:
    Voordelen
    • - 13 megapixel camera (1)
    • - camera (1)
    • - de grote is perfect om te spelen of een filmpje te (1)
    • - de toestel is snel (1)
    • - full hd touchscreen met zeer heldere weergave (1)
    • - goed in de hand (1)
    • - groot scherm (1)
    • - grootte toestel (1)
    • - heeft een goede camera (1)
    • - 13 mp camera (2)
    Nadelen
    • - baterij (1)
    • - batterij (1)
    • - batterij snel leeg bij het veel gebruiken van apps (1)
    • - batterij te snel leeg (1)
    • - de kijkhoeken zijn niet geweldig (1)
    • - geen extra functies (1)
    • - geen hoesje zonder klep (1)
    • - geen mooi scherm (1)
    • - glasbeschadigingen (1)
    • - groote (1)
    Schrijf een review

       Maak als review van de maand kans op een waardebon van 50€.

    Je krijgt wat je betaald !
    23-05-2013
    Alex
    Erondegem, Man, 18-24 jaar, Gevorderde gebruiker

    Heb mijn Z nu al meer dan 2 maand, heb hem ook aangekocht in Vanden Borre in aalst, ben enorm blij dat hij waterdicht is, heb al veel problemen gehad met andere toestellen die niet waterdicht waren. Mijn Z durf ik nu elke keer in een plas water te leggen, geen enkel probleem ! Hij is snel, trekt mooie foto's, zelfs scherper dan het oog kan zien ! Overal heb ik internetverbinding zonder problemen, maar de baterij loop snel leeg, ik heb altijd mijn oplader mee voor het geval dat.. & misschien een aanrader, steek hem niet in uw broekzak, mijn Z ligt nu in de winkel omdat het scherm gebroken is door de spanning.. Maar voorderest zeker een aanrader !!!

    Voordeel: prachtig scherm, stijlvol, snel, waterdicht, 13 mp camera
    Nadeel: niet in broekzakken steken :), baterij
    Vond je deze review nuttig?
    Ja (1)
      |  
    Nee (1)
      |  
    Bedankt. Uw feedback wordt door ons systeem verwerkt
    wat ik er van vind
    05-05-2013
    Cédric
    antwerpeb, Man, Jonger dan 18 jaar, Gevorderde gebruiker

    Heb mijn xperia z nu al bijna een maandje en ben er nog steeds tevreden over, ik zal even wat bevindingen voorstellen; veel mensen zeggen dat het een snelle gsm is maar af en toe vind ik wel dat het wat lang duurt voordat het iets opent, ik moet hem dagelijks opladen maar dat komt eigenlijk vooral omdat ik er veel spelletjes op speel aangezien ik 15jaar ben. Maar opladen doet die verschrikkelijk snel dat je hem maar een half uurtje moet laten liggen.ik Moet wel zeggen dat ik op mijn vorig toestel( wat een htc hero was) betere wifi connectie had.. Deze moet altijd 2maal opnieuw proberem te verbinden en zegt eerst dat er een authentatie probleem is ofzoiets maar daarna doet hij het dan weer wel, ik heb er ook direct de beschermingshoes gekocht die van mooi leer is,maar toch heb ik op de achterkant van mijn toestel als ik hem eruit haal kleine glaskapjes, ik vindt het ook best lastig aangezien ik regelmatig zweethanden heb dat er heel snel vegen op het scherm komen maar dat zal wel niet aan het toestel liggen.. De luidsprekers gaan niet zo luid,net zoala het bij de oortjes niet zo luid gaat maar om dit op te lossen zal ik een koptelefoon moeten kopen.Dit waren een hele hoop nadelen maar als je deze vergelijkt met wat het toestel wel kan dan is dit opnieuw een topmachine :D heb ook zelf een iphone 3g gehad en mijn broer een iphone 5 maar die dingen zijn niets vergeleken met dit toestel, hij zegt het zelf , dit is een absolute aanrader! Ik vind ook dat xperia voor dit toestel een mooi hoesje mag maken zonden de klep die je moet open klappen ;)

    Voordeel: mooi design, vochtbestendig, goed in de hand, camera, grootte toestel, stofvrij, snel opladen, mooi toestel
    Nadeel: geen hoesje zonder klep, soms beetje traag, wifi zwak, luidsprekers niet zo luid, glasbeschadigingen, batterij snel leeg bij het veel gebruiken van apps
    Vond je deze review nuttig?
    Ja (4)
      |  
    Nee (0)
      |  
    Bedankt. Uw feedback wordt door ons systeem verwerkt
    Xperia Z
    07-04-2013
    Savran Taha
    mol g, Man, 18-24 jaar, Gevorderde gebruiker

    Toen ik deze toestel voor het eerst in mijn handen nam dacht ik echt "dit is het", en dat is het ook.het toestel is snel maakt goede foto's en de scherm is mooi als je er recht op kijkt, maar dat doe je meestal dus dat is geen nadeel. Ik ben er tevreden mee :-)

    Voordeel: de grote is perfect om te spelen of een filmpje te, is waterdicht, heeft een goede camera, de toestel is snel
    Nadeel: de kijkhoeken zijn niet geweldig, word snel warm
    Vond je deze review nuttig?
    Ja (6)
      |  
    Nee (0)
      |  
    Bedankt. Uw feedback wordt door ons systeem verwerkt
    nie verrast
    07-04-2013
    irdi basha
    beveren-waas, Man, 18-24 jaar, Gevorderde gebruiker

    voor een nieuw smartphone tog nog een trage processor vergeleken met de galaxy s4, scherm is precies afgevaagd en batterij rap plat, heb precies het gevoel of het kapot zal gaan als ik het laat vallen, geen extra functies inbegrepen,

    Voordeel: kan tegen water
    Nadeel: geen extra functies, moeilijk vast te houden, geen mooi scherm, batterij
    Vond je deze review nuttig?
    Ja (2)
      |  
    Nee (20)
      |  
    Bedankt. Uw feedback wordt door ons systeem verwerkt
    xperia z black
    03-04-2013
    kirito
    dendermonde, Man, 18-24 jaar, Gevorderde gebruiker

    enorm gemakklijk om foto's en videos op de tv te laten zien met dlna 16gig aan opslagruimte handig te bedienen prachtige resolutie

    Voordeel: opladen met smartdock zonder klepje te openen, lange batterij levensduur
    Nadeel: groote
    Vond je deze review nuttig?
    Ja (8)
      |  
    Nee (0)
      |  
    Bedankt. Uw feedback wordt door ons systeem verwerkt
    Schrijf een review

       Maak als review van de maand kans op een waardebon van 50€.

     
    Maandag tot vrijdag van 8u tot 18u en op zaterdag van 9u tot 18u
      producten vergelijken
    Product vergelijking Vergelijk tot 5
      bekeken producten