Log in (Nieuwe klant? Meld je aan!)
Design, compact en aangepast aan de nieuwste technologieën. Mini of micro, in de huiskamer, op kantoor, op de slaapkamer... de hifiketens zijn een lust voor het oog en het oor!
Dankzij de compacte afmetingen kunnen hifiketens in zowat elke kamer geďntegreerd worden. Veel plaats heeft u niet nodig. En ze mogen zeker gezien worden: metalen front, aanraaktoetsen, gekleurde of gelakte luidsprekers… aan u de keuze. De geluidskwaliteit is bovendien subliem: hoogwaardige luidsprekers zorgen voor een een puur en vol basgeluid en heldere stemmen. Laat u betoveren!
De hedendaagse hifiketens zijn geschikt om al uw favoriete muziek tot leven te brengen. Ze zijn compatibel met de meeste verkrijgbare DVD- en CD discs. De ketens met DVD speler transformeren uw woonkamer in een ware bioscoopzaal. Sluit de hifiketen aan op uw tv en u kunt voluit genieten van foto’s, JPEG bestanden en zelfs films in uitstekende geluidskwaliteit.
Bekijk de micro/miniketens met CD
Bekijk de micro/miniketens met DVD
U wilt uw muziek van uw iPod beluisteren via uw microketen? Dat kan! De meeste modellen zijn uitgerust met een docking station om uw iPod/iPhone of zelfs uw iPad rechtstreeks aan te sluiten en op te laden. U hoeft zich geen zorgen te maken dat de batterij van uw iPod leegraakt. Zodra u hem in het docking station plaatst, wordt hij automatisch opgeladen.
Bekijk de micro/miniketens met iPod/iPhone docking
Bekijk de micro/miniketens met iPod/iPhone/iPad docking
Kies de miniketen die naadloos aansluit bij uw woonkamer. Naast de traditionele miniketens met aparte luidsprekers, bestaan er ook flat hifi systemen, die vaak aan de muur kunnen bevestigd worden. Leun achterover en geniet van uw favoriete muziek.
Bekijk de traditionele micro/miniketens
Bekijk de flat hifi systemen
CD's vormen een betrouwbaar opslagmedium. Enkel een ruwe behandeling en vingerafdrukken op de sporen kunnen problemen veroorzaken. Indien sommige sporen van uw favoriete CD onleesbaar zijn geworden, koop dan een rotatiereiniger. Plaats uw CD in het doosje zodat alle onzuiverheden volledig worden verwijderd en uw CD opnieuw helemaal kan worden afgespeeld.