De KENWOOD KQL6300i Chef XL Sense is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze alle keukenrobots en kies je keukenrobot uit 116 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
KENWOOD KQL6300i Chef XL Sense
KENWOOD KQL6300i Chef XL Sense
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de KENWOOD KQL6300i Chef XL Sense
Technische specificaties over de KENWOOD KQL6300i Chef XL Sense
Belangrijkste kenmerken
| Inhoud grootste kom | 6.7 l |
| Vermogen | 1400 W |
| Aantal snelheden | Traploos regelbaar + pulse |
Algemeen
| Vermogen | 1400 W |
| Aantal snelheden | Traploos regelbaar + pulse |
| Type motor | Universeel |
| Recepten meegeleverd | Neen |
| Bijzonderheden | - |
| Type | Keukenrobot |
Functies
| Pulse-toets | Ja |
Comfort en veiligheid
| Inhoud grootste kom | 6.7 l |
| Opberging accessoires | Neen |
Inbegrepen accessoires
| Aantal kommen | 1 |
| Menghaak meegeleverd | Ja |
| Kneedhaak meegeleverd | Ja |
| Klopper meegeleverd | Ja |
| Blender meegeleverd | In optie |
| Sapcentrifuge meegeleverd | In optie |
| Citruspers meegeleverd | In optie |
| Pastamaker meegeleverd | In optie |
| Parmezaanrasp meegeleverd | In optie |
| Multifunctioneel mes meegeleverd | In optie |
| Rasp- en snijschijf meegeleverd | In optie |
| Frietschijf meegeleverd | In optie |
| Vleesmolen meegeleverd | In optie |
| Andere bijgeleverde accessoires | Klopper K |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Materiaal kom | Inox |
| Afmetingen (HxBxD) | 35 x 41 x 29.5 cm |
| Gewicht | 9.4 kg |
| Vanden Borre-code | 8338949 |
| EAN-code | 5011423198620 |
| Fabrikantcode | KQL6300i Chef XL |