De ROWENTA TN2801F4 STYLIS EASY is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze baardtrimmers en kies je baardtrimmer uit 47 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
ROWENTA TN2801F4 STYLIS EASY
ROWENTA TN2801F4 STYLIS EASY
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de ROWENTA TN2801F4 STYLIS EASY
Rowenta tn2801f4 stylis easy: voor een altijd perfecte baard
Ontdek de Rowenta TN2801F4 Stylis Easy, de ideale trimmer voor een dagelijkse, onberispelijke baard. Dit veelzijdige apparaat biedt een complete oplossing om je baard nauwkeurig te onderhouden en te stylen.
Precisie en prestaties
De zelfslijpende roestvrijstalen messen garanderen een scherpe en precieze snede bij elk gebruik. Met 11 lengtestanden pas je de trimmer aan jouw voorkeuren aan, voor een gepersonaliseerde stijl.
Lange batterijduur
Geniet van 90 minuten gebruik na een volledige lading. De Stylis Easy staat klaar om je te begeleiden bij al jouw verzorgingsroutines, zelfs de langste. De LED-indicator informeert je over de batterijstatus voor ononderbroken gebruik.
Gemakkelijk onderhoud
De afneembare en afspoelbare messen maken schoonmaken eenvoudig en snel. Zorg voor perfecte hygiëne na elk gebruik, zodat je trimmer altijd klaar is voor gebruik.
Gebruiksgemak
Het ergonomische ontwerp en de draadloze werking bieden een comfortabele grip en veel bewegingsvrijheid. De trimmer is ook uitgerust met een slim vergrendelingssysteem om te voorkomen dat de snijlengte per ongeluk verandert.
Veelzijdigheid
Met zijn gespecialiseerde accessoires voldoet de Rowenta Stylis Easy aan al jouw verzorgingsbehoeften. Of je nu een driedagenbaard of een langere baard wilt, dit apparaat past zich aan elke situatie aan.
Kies voor de Rowenta TN2801F4 Stylis Easy voor een onberispelijke en gepersonaliseerde stijl, dag na dag.
Technische specificaties over de ROWENTA TN2801F4 STYLIS EASY
Algemeen
| Type | Baardtrimmer |
| Voeding | Herlaadbare batterij (adapter bijgeleverd) |
| Trimmer voor baard | Ja |
| Trimmer voor neus en oor | Neen |
| Bijzonderheden | - |
| Technologie | - |
Functies
| Reiniging | Onder water of met borsteltje |
Comfort en veiligheid
| Wet & Dry | Neen |
| Instelbare lengtes baard | 0.5 - 4 mm |
| Regeling snijlengte | Manueel |
| Tussenstap lengte-instelling | 1 mm |
| Opzuigsysteem | Neen |
| Geschikt voor gevoelige huid | Ja |
| Contourvolgend systeem | Neen |
| Aantal Opzetkammen | 1 |
| Snelladen functionaliteit | Neen |
| Max. batterij-autonomie | 90 min. |
| Oplaadindicatie | Verklikkerlampje |
| Draadloos | Ja |
Verbindingen
| Bluetooth | Neen |
| Functies in de app | Niet van toepassing |
Inbegrepen accessoires
| Scheerkop voor gezicht | Neen |
| Scheerkop voor lichaam | Ja |
| Precisietrimmer | Neen |
| Bijgeleverde accessoires | Externe voedingskabel, reinigingsborsteltje, Verstelbare kam voor 11 maaihoogtes (0,5 tot 10 mm), olie |
| Oplaadkabel | inbegrepen |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Afmetingen (HxBxD) | 15.5 x 4 x 4 cm |
| Gewicht | 290 g |
| Kleur | Grijs |
Extra kenmerken
| Ecocheques | Neen |
| Vanden Borre-code | 8037590 |
| EAN-code | 3121040082126 |
| Fabrikantcode | TN2801F4 STYLIS EASY |