De ROWENTA SO9266F0 MINI EXCEL ECO SAFE CERAMIC is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze elektrische verwarming en kies je elektrische verwarming uit 55 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
ROWENTA SO9266F0 MINI EXCEL ECO SAFE CERAMIC
ROWENTA SO9266F0 MINI EXCEL ECO SAFE CERAMIC
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de ROWENTA SO9266F0 MINI EXCEL ECO SAFE CERAMIC
Rowenta Mini Excel Eco Safe SO9266F0
De Rowenta Mini Excel Eco Safe SO9266F0 Mini is de ideale radiator om je ruimte te verwarmen met zijn zachte, natuurlijke warmte, zonder je kamer te vervuilen of je energierekening te verhogen. Met zijn ecomodus en verbeterde veiligheidsfuncties biedt deze keramische radiator meer gemoedsrust.
Compact ontwerp
Hij past perfect in elk interieur en is gemakkelijk te verplaatsen met zijn moderne en compacte ontwerp en zijn draagbeugel.
Vermogen
Dankzij de 2 snelheden kies je het verwarmingsvermogen volgens je behoeften met de elektronische thermostaat: 1000 Watt (stille modus) of 2000 Watt (voor snelle verwarming).
Stille werking
Zijn stille stand zorgt voor een geluidsniveau van slechts 49 dB(A). Zijn stilte omringt je met een warmtebron die even krachtig als discreet is. Werk, kijk televisie of rust uit in de warmte en stilte.
Regelbare thermostaat
Dankzij de elektronische thermostaat kan je de ideale kamertemperatuur nauwkeurig regelen en aanpassen voor een maximaal comfort. Zet hem in de vorstdetectorstand om je kamertemperatuur boven 0°C te houden.
Beveiliging tegen oververhitting
De Rowenta Mini Excel keramische verwarming schakelt automatisch uit bij oververhitting.
Technische specificaties over de ROWENTA SO9266F0 MINI EXCEL ECO SAFE CERAMIC
Algemeen
| Type | Keramische verwarming |
| Maximum kameroppervlakte | 25 m² |
| Vermogen | 2000 W |
| Aantal vermogensniveaus | 2 |
| Energieverbruik | 2.00 kWh |
| Energiekost | 0.78 euro/uur |
| Beschermingsklasse | IP20 |
Comfort en veiligheid
| Muurbevestiging | Neen |
| Handvat | Ja |
| Wieltjes | Neen |
| Stoffilter | Ja |
| Oververhittingsbeveiliging | Ja |
| Regelbare thermostaat | Ja |
| Ecofunctie | Ja |
| Vorstbeveiliging | Ja |
| Zomerventilatie | Ja |
| Oscillerend | Neen |
| Timer | Neen |
| Bediening op afstand | Neen |
Extra kenmerken
| Bijzonderheden | - |
| Kleur | Zwart |
| Afmetingen (HxBxD) | 26.1 x 20.1 x 14.1 cm |
| Gewicht | 1.7 kg |
| Ecocheques | Neen |
| Vanden Borre-code | 8019851 |
| EAN-code | 3121040083093 |
| Fabrikantcode | SO9266F0 |