De BLENDJET BLENDER 2 PORT USB LAVENDER is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze blenders en kies je blender uit 121 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
BLENDJET BLENDER 2 PORT USB LAVENDER
BLENDJET BLENDER 2 PORT USB LAVENDER
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de BLENDJET BLENDER 2 PORT USB LAVENDER
BlendJet 2
De BlendJet 2 is een krachtige, draagbare blender die je de vrijheid geeft om overal en altijd je favoriete dranken te bereiden. Met geavanceerde technologie en een compact design is het de perfecte oplossing voor iedereen die onderweg gezond wil blijven.
Blend overal
Stel je voor dat je je smoothies, shakes of babyvoeding kan maken waar je ook bent. Of je nu thuis, op het werk, in de sportschool of op het strand bent, deze draagbare blender past perfect bij je drukke levensstijl.
Krachtig
Dankzij de gepatenteerde TurboJet-technologie, krachtige motor en batterijcapaciteit, creëert de Blendjet 2-blender een tornado-effect dat zelfs de moeilijkste ingrediënten efficiënt mengt.
Shake up je routine
De BlendJet 2 maakt gezonde keuzes makkelijker en helpt je energie op peil te houden. Of je nu smoothies, zijdezachte eiwitshakes of romige frozen lattes wil maken, deze draagbare blender bespaart tijd en geld terwijl je geniet van heerlijke zelfgemaakte creaties.
Oplaadbaar via usb
Na slechts één uur opladen via usb, kan je meer dan 15 keer blenden. De BlendJet 2 heeft een waterbestendige usb-C poort om eenvoudig op te laden, zelfs onderweg. De kabel is omkeerbaar, zodat er nooit een verkeerde manier is om hem aan te sluiten.
Zelfreinigend
Geen gedoe meer met het schoonmaken van grote keukenmixers. Voeg een beetje water en afwasmiddel toe, mix, en je BlendJet 2 reinigt zichzelf. Binnen enkele seconden is hij weer klaar voor je volgende creatie.
Technische specificaties over de BLENDJET BLENDER 2 PORT USB LAVENDER
Belangrijkste kenmerken
| Vermogen | 7.4 W |
| Materiaal beker | Kunststof |
| Inhoud | 0.47 l |
Algemeen
| Type | Blender to go |
| Blender on the go | Ja |
| Aantal snelheden | 2 + pulse |
| Vermogen | 7.4 W |
| Ijsschilfers | Ja |
| Bijzonderheden | 1 volle lading = 15 gebruiken |
| Gemaakt van gerecycleerd plastic | Niet van toepassing |
| Ecocheques | Neen |
Functies
| Pulse-toets | Neen |
| Verwarmingsfunctie | Neen |
Comfort en veiligheid
| Inhoud | 0.47 l |
| Aantal mesbladen | 6 |
| Afneembare messen | Neen |
| Draadloos | Ja |
| Vaatwasbestendig | Ja, bepaalde accessoires/onderdelen |
Inbegrepen accessoires
| Bijgeleverde accessoires | USB-C kabel |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Materiaal beker | Kunststof |
| Kleur | Lavendel |
| Afmetingen (HxBxD) | 23 x 7.6 x 7.6 cm |
| Gewicht | 0.61 kg |
| Vanden Borre-code | 8053014 |
| EAN-code | 0810053640029, 0810053640029 |
| Fabrikantcode | 250259/BLENDJET LAVE |