De SAMSUNG VL351/XN is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze bluetoothspeakers en kies je bluetoothspeaker uit 155 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
SAMSUNG VL351/XN
SAMSUNG VL351/XN
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de SAMSUNG VL351/XN
Technische specificaties over de SAMSUNG VL351/XN
Algemeen
| Totaal vermogen (RMS) | 55 W |
| Max. batterij-autonomie | Niet van toepassing |
| Stof- en waterbestendig | Neen |
Verbindingen
| Analoge audio-in | Mini-jack 3.5mm |
| Maximum draadloos bereik | 10 m |
| Microfoon aansluiting | Neen |
Functies
| Ingebouwde microfoon | Neen |
| Afspelen via USB | Neen |
| NFC | Neen |
| Spraakassistent | Neen |
| Type luidsprekers | 1-weg |
Stroomvoorziening
| Smartphone opladen via USB | Neen |
| Oplaadbaar | Neen |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur | Wit |
| Afmetingen (HxBxD) | 21.2 x 21.2 x 7 cm |
| Gewicht | 2.1 kg |
Extra kenmerken
| Bijzonderheden | Tuned & certified by AKG |
| Bijgeleverde accessoires | Stroomadapter |
| Ecocheques | Neen |
| Vanden Borre-code | 8393052 |
| EAN-code | 8801643059576, 8801643059576 |
| Fabrikantcode | VL351/XN |