De PANASONIC SD-2500WXE-R is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze broodbakmachines en kies je broodbakmachine uit 13 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
PANASONIC SD-2500WXE-R
PANASONIC SD-2500WXE-R
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de PANASONIC SD-2500WXE-R
Panasonic SD-2500WXE-R
De Panasonic SD-2500WXE-R-broodoven is voorzien van 25 automatische programma's om thuis lekker vers brood te bakken.
100 % glutenvrij
Ben je allergisch voor gluten? Met de nieuwe modus 100 % glutenvrij bereid je heel wat recepten op basis van verschillende glutenvrije mengsels en bloem.
3 formaten
Kies het formaat dat je zelf wil, je hebt drie mogelijkheden: 640 g, 800 g of 1000 g voor grote gezinnen.
Timer
Niets zo heerlijk dan 's morgens wakker worden met de heerlijke geur van vers brood. Dankzij de uitgestelde start tot 13 uur programmeer je je broodoven op voorhand zodat je broodje 's morgens gebakken is.
Speciaal brood
In de nieuwe modus Speciaal Brood kan je verschillende granen en bloemsoorten gebruiken. Zelfs speltbrood, dat doorgaans moeilijk te maken is, vormt geen enkel probleem voor deze Panasonic-broodoven.
Confituur en compote
Bij huisgemaakt brood hoort natuurlijk ook huisgemaakte confituur. Met de 8 recepten voor confituur en de 6 recepten voor compote verwen je het hele gezin.
Technische specificaties over de PANASONIC SD-2500WXE-R
Belangrijkste kenmerken
| Gewicht brood | 640 - 800 - 1000 g |
| Aantal programma's | 25 prog. |
| Koude wanden | Ja |
Algemeen
| Gewicht brood | 640 - 800 - 1000 g |
| Kneedhaak meegeleverd | 1 |
| Vermogen | 550 W |
| Bijzonderheden | - |
Functies
| Warmhoudfunctie | Ja |
| Glutenvrij programma | Ja |
Comfort en veiligheid
| Aantal programma's | 25 prog. |
| Regelbare korstkleur | Ja |
| Startuitstel | Ja |
| Noten- /rozijnendispenser | Neen |
| Koude wanden | Ja |
| Display | Ja |
| Kijkvenster | Neen |
Inbegrepen accessoires
| Bijgeleverde accessoires | Maatbeker, gistlepel |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur | Wit |
| Afmetingen (HxBxD) | 38.2 x 25.6 x 38.9 cm |
| Vanden Borre-code | 8364966 |
| EAN-code | 4010869282635 |
| Fabrikantcode | SD-2500WXE-R |