De KRUPS INFINISSIMA YY5516FD is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze alle capsule- en padmachines en kies je capsule- of padmachine uit 92 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
KRUPS INFINISSIMA YY5516FD
KRUPS INFINISSIMA YY5516FD
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de KRUPS INFINISSIMA YY5516FD
Technische specificaties over de KRUPS INFINISSIMA YY5516FD
Algemeen
| Koffietype | Dolce Gusto-capsules |
| Druk | 15 bar |
| Verwarmingselement | Thermoblock |
| Aantal kopjes | 1 |
| Vermogen | 1500 W |
| Bijzonderheden | Met 96 capsules |
| Gemaakt van gerecycleerd plastic | Niet van toepassing |
Functies
| Cappuccino & Latte maken | Manueel, via capsules |
| Automatische stop | Neen |
| Automatische stand-by-modus | Ja |
Comfort en veiligheid
| Inhoud waterreservoir | 1200 ml |
| Plaatsing waterreservoir | Achterkant |
| Indicator leeg waterreservoir | Neen |
| Regelbare koffiesterkte | Via regelbare kopjesinhoud |
| Melkreservoir | Neen |
| Stoom- en warmwaterpijpje | Neen |
| Ook voor koude dranken | Ja |
| Regelbare kopjeshoogte / schenktuit | Ja |
| Regelbare inhoud kopje | Manueel |
| Kopjesverwarming | Neen |
| Display | Neen |
| Herinnering ontkalken | Neen |
| Reiniging | Niet van toepassing |
Verbindingen
| Bediening via smartphone | Neen |
Inbegrepen accessoires
| Kopjes bijgeleverd | Neen |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur | Grijs |
| Afmetingen (HxBxD) | 37.2 x 28.5 x 15.5 cm |
| Gewicht | 3.2 kg |
Extra kenmerken
| Ecocheques | Neen |
| Vanden Borre-code | 7734646 |
| EAN-code | 3700342479683 |
| Fabrikantcode | YY5516FD+96 CAPSULES |