De SONY DSC-RX100 III is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze compacte fototoestellen en kies je compact fototoestel uit 64 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
SONY DSC-RX100 III
SONY DSC-RX100 III
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de SONY DSC-RX100 III
Technische specificaties over de SONY DSC-RX100 III
Algemeen
| Type | Compact fototoestel |
| Beeldsensor | CMOS EXMOR |
| Kleinbeeldequivalent | 24 - 70 mm |
| Maximum ISO-waarde | 25600 ISO |
| Diafragma | f/1.8 - 2.8 |
| Witbalansregeling | Auto, daglicht, bewolkt, fluorescerend, gloeilamp |
| Maximum aantal foto's per seconde | 10 |
| Fotoresolutie | 20.1 MP |
| Fotoformaten | JPEG |
| Videoresolutie | 1920 x 1080 pixels (Full HD) |
| Optische zoom | 2.9 x |
| Flash | Ja, ingebouwd |
| Flitsbereik (richtgetal) | 20.4 m |
| Flitsstanden | Auto, anti-rode-ogen, aan/uit, invulflits |
| Geolocalisatie | Neen |
| Breedhoeklens | Ja, 24 mm |
| Autofocusmodi | Multipoint, center, flexible spot, flexible sport |
| Autofocus-hulplicht | Ja |
| Type batterij | Lithium-Ion |
| Max. batterij-autonomie | 320 foto's |
| Mac-compatibel vanaf | macOS 10.9 |
Functies
| Zelfontspanner | 2 sec / 10 sec |
| Gezichtsdetectie | Ja |
| Accessoireschoen | Neen |
| Beeldstabilisatie | Ja, optisch en digitaal |
| Bijzonderheden | Carl Zeiss lens |
Verbindingen
| Wifi | Ja |
| NFC | Ja |
| HDMI-uitgang | Ja |
| Geheugenkaartlezer | SD / SDHC / SDXC (UHS-II) |
| USB-aansluiting | USB 2.0 |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Schermgrootte | 3 " |
| Touchscreen | Neen |
| Kantelbaar scherm | Ja |
| Zoeker | Optische zoeker + via lcd-scherm |
| Minimum scherpstelafstand | 5 cm |
| Stof- en waterbestendig | Neen |
| Afmetingen (HxBxD) | 5.9 x 10.2 x 3.83 cm |
| Gewicht | 263 g |
| Schokbestendig | Neen |
Inbegrepen accessoires
| Lader of stekker bijgeleverd | Ja |
| Draagriem | Polskoord |
| Hoes bijgeleverd | Neen |
| USB-kabel bijgeleverd | Ja |
| Vanden Borre-code | 8745595 |
| EAN-code | 4905524986396, 4905524986396 |
| Fabrikantcode | DSCRX100M3.CE3 |