De LIEBHERR FNd 4224 PLUS is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze kastdiepvriezers en kies je kastdiepvriezer uit 87 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
LIEBHERR FNd 4224 PLUS
LIEBHERR FNd 4224 PLUS
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de LIEBHERR FNd 4224 PLUS
De Liebherr FNd 4224 Plus is een vrijstaande vrieskast met een inhoud van 161 liter en vier vriesladen, ideaal voor huishoudens die extra vriescapaciteit nodig hebben. Met een energieverbruik van 166 kWh per jaar valt het onder energieklasse D, wat relatief gemiddeld is voor vrieskasten in deze prijsklasse. De No Frost-technologie voorkomt ijsvorming, zodat je nooit meer hoeft te ontdooien. Dit model heeft een geluidsniveau van 37 dB(A), wat betekent dat hij relatief stil is in gebruik. Het apparaat heeft een vriescapaciteit van 15 kg per 24 uur en blijft tot 15 uur functioneel bij stroomuitval, wat handig is bij onverwachte situaties. Een mogelijk nadeel van dit model is de energieklasse D, die minder energie-efficiënt is dan de modernere A- of B-klasse modellen. Als energiezuinigheid een hoge prioriteit voor je heeft, kun je overwegen om te kijken naar vriezers met een hogere energieklasse, ondanks dat ze wellicht een hogere prijs hebben.
Technische specificaties over de LIEBHERR FNd 4224 PLUS
Belangrijkste kenmerken
| Volume diepvriezer | 161 l |
| Afmetingen (HxBxD) | 125.5 x 59.7 x 67.5 cm |
| Koeltechniek diepvriezer | No Frost |
Algemeen
| Type | Kastdiepvriezer |
| Volume diepvriezer | 161 l |
| Koeltechniek diepvriezer | No Frost |
| Invriesvermogen | 15 kg/24u |
| Aantal diepvriesvakken | 4 |
| Geluidsniveau | 36 dB |
Verbruik
| Energieklasse | D |
| Energiekost | 64.74 euro/jaar |
| Energieverbruik per jaar | 166 kWh/jaar |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Ecocheques | Ecocheques aanvaard (winkel en levering) |
| Geschikt voor onverwarmde ruimtes | Ja |
Comfort en veiligheid
| Plaats deurscharnieren | Rechts |
| Omkeerbare deur | Ja |
| Zachte sluiting van de deur | Neen |
| Opendeuralarm | Ja, visueel en met geluid |
| Temperatuuralarm | Ja, visueel en met geluid |
| Temperatuurregeling | Elektronisch |
| Weergave ingestelde temperatuur | Ja |
| Autonomie bij stroomuitval | 15 u. |
| Binnenverlichting | Neen |
| Wifi | ja, via Smartdevicebox |
Functies
| Snelvriesfunctie | Ja |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur | Wit |
| Afmetingen (HxBxD) | 125.5 x 59.7 x 67.5 cm |
| Gewicht | 48.6 kg |
Extra kenmerken
| Bijzonderheden | FrostProtect (geschikt voor ijskoude ruimtes > -15°) |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 15 jaar |
| Vanden Borre-code | 7757727 |
| EAN-code | 4016803130710 |
| Fabrikantcode | FNd 4224 PLUS |