De LIEBHERR GN 4615-20 BluPerformance is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze kastdiepvriezers en kies je kastdiepvriezer uit 87 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
LIEBHERR GN 4615-20 BluPerformance
LIEBHERR GN 4615-20 BluPerformance
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de LIEBHERR GN 4615-20 BluPerformance
Technische specificaties over de LIEBHERR GN 4615-20 BluPerformance
Belangrijkste kenmerken
| Volume diepvriezer | 312 l |
| Afmetingen (HxBxD) | 175.1 x 70 x 75 cm |
| Koeltechniek diepvriezer | No Frost |
Algemeen
| Volume diepvriezer | 312 l |
| Koeltechniek diepvriezer | No Frost |
| Invriesvermogen | 24 kg/24u |
| Geluidsniveau | 39 dB |
Verbruik
| Energieklasse | A+++ |
| Energiekost | 71.76 euro/jaar |
| Energieverbruik per jaar | 184 kWh/jaar |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Ecocheques | Ja: winkel (papier/elektronisch) en levering (elektronisch) |
Comfort en veiligheid
| Plaats deurscharnieren | Rechts |
| Omkeerbare deur | Ja |
| Opendeuralarm | Ja, visueel en met geluid |
| Temperatuuralarm | Ja, visueel en met geluid |
| Temperatuurregeling | Elektronisch |
| Autonomie bij stroomuitval | 20 u. |
Functies
| Snelvriesfunctie | Ja |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur | Wit |
| Afmetingen (HxBxD) | 175.1 x 70 x 75 cm |
| Gewicht | 92.6 kg |
Extra kenmerken
| Bijzonderheden | VarioSpace, Ledverlichting, BluPerformance |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 15 jaar |
| Vanden Borre-code | 8565554 |
| EAN-code | 4016803178262 |
| Fabrikantcode | GN 4615-20 |