De AMICA ACG1203S is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze gasfornuizen en kies je gasfornuis uit 7 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
AMICA ACG1203S
AMICA ACG1203S
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de AMICA ACG1203S
Technische specificaties over de AMICA ACG1203S
Algemeen
| Type | Gasfornuis |
| Type kookplaat | Gas |
| Aantal kookzones | 4: 4 gasbranders |
| Type oven | Traditionele oven |
| Inhoud oven | 58 l |
| Aantal ovens | 1 |
| Temperatuurbereik oven | Tot 250 °C |
| Reiniging oven | Katalyse |
| Stekkertype | Monofase |
| Aansluitwaarde | 2000 W |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 7 jaar |
Extra kenmerken
| Vermogen zone 1 | 3000 W |
| Vermogen zone 2 | 1750 W |
| Vermogen zone 3 | 1000 W |
| Vermogen zone 4 | 1750 W |
Verbruik
| Energieklasse | A |
| Energiekost | 2.22 euro/cyclus |
| Energieverbruik per cyclus | 5.7 kWh/cyclus |
Comfort en veiligheid
| Speciale ovenfuncties | Pizzastand |
| Timer | Ja |
| Opbergvak | Ja |
| Deksel | Ja |
| Ovenverlichting | Ja |
| Regelbare voet | Neen |
| Thermokoppelbeveiliging | Ja |
| Draaispit | Neen |
| Ombouwbaar voor butaan-/propaangas | Neen |
| Elektrische ontsteking | Ja, bij indrukken draaiknop |
| Grill | Ja |
| Pannendragers |
Functies
| Pizzastand | Ja |
| Wokbrander | Neen |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur | Zilver |
| Minimum hoogte | 85 cm |
| Afmetingen (HxBxD) | 85 x 60 x 60 cm |
| Beschikbaar in andere kleur | Ja, wit |
| Gewicht | 42 kg |
Inbegrepen accessoires
| Bijgeleverde accessoires | 1 rooster, 1 bakplaat |
| Bijzonderheden | - |
| Vanden Borre-code | 8127441 |
| EAN-code | 5906006567002 |
| Fabrikantcode | ACG1203S |