De DYSON AIRWRAP I.D. CURLY+COILY is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze krultangen en kies je krultang uit 42 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
DYSON AIRWRAP I.D. CURLY+COILY
DYSON AIRWRAP I.D. CURLY+COILY
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de DYSON AIRWRAP I.D. CURLY+COILY
Technische specificaties over de DYSON AIRWRAP I.D. CURLY+COILY
Belangrijkste kenmerken
| Maximum temperatuur | 90 °C |
Algemeen
| Type | Multistyler |
| Krultangtype | Conische |
| Geschikt voor het haartype | Alle typen |
| Bijzonderheden | Ontworpen voor krullend tot kroeshaar, de enige Airwrap verbonden met Bluetooth, voor perfecte krullen eenvoudig gemaakt met de MyDyson app |
| Maximum temperatuur | 90 °C |
Functies
| Automatische stand-by-modus | Neen |
Comfort en veiligheid
| Aantal temperaturen | 3 |
| Temperatuurregeling | Mechanisch |
| Haarklem | Neen |
| Draaisnoer | Neen |
| Kabellengte | 2.675 m |
| Oververhittingsbeveiliging | Neen |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Diameter krultang | Niet van toepassing |
| Uitvoering | Niet meegedeeld |
| Gewicht | 552 g |
Extra kenmerken
| Ecocheques | Neen |
| Vanden Borre-code | 7704550 |
| EAN-code | 5025155099070, 5025155099070 |
| Fabrikantcode | 533736-01 |