De ASUS ROG Flow X16 GV601VI-NL016W is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Bekijk alle laptops
Bekijk alle laptops
Ontdek al onze laptops en kies je laptop uit 243 toestellen.
ALTERNATIEF
Hulp nodig? Vraag advies aan onze specialisten
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
ASUS ROG Flow X16 GV601VI-NL016W
Dit product is niet meer beschikbaar!
Technische specificaties over de ASUS ROG Flow X16 GV601VI-NL016W
Belangrijkste kenmerken
Scherm 16 inch, 2560 x 1600 pixels (WQXGA), Mini-LED
Processor Intel Core i9-13900H
Opslagcapaciteit 1 TB SSD
RAM-geheugen 32 GB (2x 16 GB) DDR5
Grafische kaart Nvidia GeForce RTX 4070
Verversingssnelheid 240 Hz
Algemeen
Type Gaming laptop
Verversingssnelheid 240 Hz
Processor Intel Core i9-13900H
Processor kernen Tetradeca Core (14)
Kloksnelheid processor 2.6 GHz (5.4 GHz Turbo)