De HP 15S-EQ0008NB is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze laptops en kies je laptop uit 233 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
HP 15S-EQ0008NB
HP 15S-EQ0008NB
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de HP 15S-EQ0008NB
Technische specificaties over de HP 15S-EQ0008NB
Belangrijkste kenmerken
| Scherm | 15.6 inch, 1920 x 1080 pixels (Full HD) |
| Processor | AMD Ryzen 5-3500U |
| Opslagcapaciteit | 0.5 GB SSD |
| RAM-geheugen | 16 GB DDR4 |
| Grafische kaart | AMD Radeon Vega 8 Graphics |
Algemeen
| Type | Laptop pc |
| Scherm | 15.6 inch, 1920 x 1080 pixels (Full HD) |
| Processor | AMD Ryzen 5-3500U |
| Processor kernen | Quad Core (4) |
| Kloksnelheid processor | 2.1 GHz (3.7 GHz Turbo) |
| RAM-geheugen | 16 GB DDR4 |
| Opslagcapaciteit | 0.5 GB SSD |
| Grafische kaart | AMD Radeon Vega 8 Graphics |
| Grafisch geheugen | Shared |
| Ecocheques | Neen |
Comfort en veiligheid
| Touchscreen | Neen |
| Toetsenbord | Vast |
| Numeriek klavier | Ja |
| Type audio | Stereo |
| Max. batterij-autonomie | 10 u. |
Functies
| USB-aansluiting | Neen |
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Ja, 5.0 |
| Type scherm | Glanzend met antireflectiecoating |
| Webcam | Neen |
| Geheugenkaartlezer | MicroSD |
| HDMI-uitgang | Ja |
| DisplayPort | Neen |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Via adapter in optie (USB-C - Ethernet) |
| DVD/Blu-ray lezer/brander | Neen |
Compatibiliteit
| Besturingssysteem | Windows 10 Home |
| Microsoft 365 inbegrepen | 30 dagen proef |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Gewicht | 1.74 kg |
Extra kenmerken
| Bijzonderheden | - |
| Gebruik | Laptop, om verder te gaan |
| Vanden Borre-code | 8266328 |
| EAN-code | 0194850329449, 0194850329449 |
| Fabrikantcode | 9PX59EA#UUG |