De LENOVO LOQ 15IRX10 is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze laptops en kies je laptop uit 243 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
LENOVO LOQ 15IRX10
LENOVO LOQ 15IRX10
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de LENOVO LOQ 15IRX10
Technische specificaties over de LENOVO LOQ 15IRX10
Belangrijkste kenmerken
| Scherm | 15.6 inch, 1920 x 1080 pixels (Full HD), IPS Lcd |
| Processor | Intel Core i7-13650HX |
| Opslagcapaciteit | 1 TB SSD |
| RAM-geheugen | 32 GB (2x 16 GB) DDR5 |
| Grafische kaart | Nvidia GeForce RTX 5070 |
| Verversingssnelheid | 144 Hz |
Algemeen
| Type | Gaming laptop |
| Scherm | 15.6 inch, 1920 x 1080 pixels (Full HD), IPS Lcd |
| Verversingssnelheid | 144 Hz |
| Processor | Intel Core i7-13650HX |
| Processor kernen | Tetradeca Core (14) |
| Kloksnelheid processor | 3.6 GHz (4.9 GHz Turbo) |
| RAM-geheugen | 32 GB (2x 16 GB) DDR5 |
| Opslagcapaciteit | 1 TB SSD |
| Grafische kaart | Nvidia GeForce RTX 5070 |
| Grafisch geheugen | 8 GB DDR7 |
| Ecocheques | Neen |
Comfort en veiligheid
| Touchscreen | Neen |
| Toetsenbord | Azerty BE |
| Numeriek klavier | Ja |
| Verlicht toetsenbord | Ja |
| Max. batterij-autonomie | 10 u. |
Functies
| USB-aansluiting | 3x USB 3.2, 1x USB-C 3.2 |
| Wifi | 802.11ax (Wifi 6) |
| Bluetooth | Ja, 5.2 |
| Type scherm | Glanzend |
| Webcam | Ja, HD (720p) |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Ja |
| Geheugenkaartlezer | Neen |
| HDMI-uitgang | Ja |
| DisplayPort | Via USB-C-poort |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
| Thunderbolt | Neen |
Compatibiliteit
| Besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Microsoft 365 inbegrepen | 30 dagen proef |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur | Grijs |
| Gewicht | 2.4 kg |
| Afmetingen (HxBxD) | 2.39 x 35.99 x 25.87 cm |
Extra kenmerken
| Gebruik | Laptop, voor gaming |
Inbegrepen accessoires
| Lader of stekker bijgeleverd | Ja |
| Vanden Borre-code | 7650973 |
| EAN-code | 0199272746317 |
| Fabrikantcode | 83JE00XGMB |