De APPLE MACBOOK AIR 13.3´ (2019) I5 128GB SPACE GREY MVFH2FN/A is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze laptops en kies je laptop uit 256 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
APPLE MACBOOK AIR 13.3´ (2019) I5 128GB SPACE GREY MVFH2FN/A
APPLE MACBOOK AIR 13.3´ (2019) I5 128GB SPACE GREY MVFH2FN/A
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de APPLE MACBOOK AIR 13.3´ (2019) I5 128GB SPACE GREY MVFH2FN/A
Apple MacBook Air 13.3’’ (2019) i5 128 GB
De Apple MacBook Air 13.3’’ (2019) is dun, licht en toch zeer sterk. Zijn iconische wigvorm is gemaakt van 100 % gerecycleerd aluminium. Deze laptop is een echt pareltje!
Retina-display van 13.3 inch
Geniet van superrealistische afbeeldingen met uitzonderlijke details op het prachtige Retina-dislay van de MacBook Air 13.3’’ (2019). Met 48 % meer kleuren dan de vorige generatie, kijk je naar beelden die tot leven komen. Bovendien geniet je van haarscherpe tekst.
Snel en veilig ontgrendelen
Wil je snel en als enige toegang krijgen tot de bestanden op je MacBook Air 13.3’’ (2019)? Plaats gewoon je vinger op de Touch ID-sensor en je laptop wordt ontgrendeld. Top!
Apple T2 Security-chip
Dankzij deze chip zijn de gegevens op je MacBook Air 13.3’’ (2019) nog meer beveiligd. Alle bestanden die je op de Solid State Drive bewaart, worden automatisch versleuteld.
FaceTime HD-camera
Voer je soms videogesprekken met familie en vrienden? De MacBook Air heeft 13.3’’ (2019) een geweldige FaceTime HD-camera en beschikt over drie microfoons die je stem nauwkeurig registreren.
Toetsenbord met vlindermechanisme
Dankzij het vlindermechanisme zijn de toetsen heel stabiel. Typ ook makkelijk in het donker via de omgevingslichtsensor en de toetsen met aparte led-achtergrondverlichting.
Force Touch-trackpad
Geniet van een zeer reactief touchpad op de Apple MacBook Air 13.3’’ (2019). Zijn Force Touch-trackpad is uiterst precies, waar je ook klikt en is bovendien groot genoeg om te scrollen.
Thunderbolt 3-poort
De MacBook Air 13.3’’ (2019) is uitgerust met twee Thunderbolt 3-poorten voor een supersnelle gegevensoverdracht. Deze poort combineert een hoge bandbreedte met de veelzijdigheid van een USB-C-poort.
Technische specificaties over de APPLE MACBOOK AIR 13.3´ (2019) I5 128GB SPACE GREY MVFH2FN/A
Belangrijkste kenmerken
| Scherm | 13.3 inch, 2560 x 1600 pixels (WQXGA), IPS Lcd |
| Processor | Intel® Core ™ i5-8210Y |
| Opslagcapaciteit | 0.125 GB SSD |
| RAM-geheugen | 8 GB DDR3 |
| Grafische kaart | Intel UHD Graphics 617 |
Algemeen
| Type | Macbook |
| Scherm | 13.3 inch, 2560 x 1600 pixels (WQXGA), IPS Lcd |
| Processor | Intel® Core ™ i5-8210Y |
| Processor kernen | Dual Core (2) |
| Kloksnelheid processor | 1.6 GHz (3.6 GHz Turbo) |
| RAM-geheugen | 8 GB DDR3 |
| Opslagcapaciteit | 0.125 GB SSD |
| Grafische kaart | Intel UHD Graphics 617 |
| Grafisch geheugen | Shared |
| Ecocheques | Neen |
Comfort en veiligheid
| Touchscreen | Neen |
| Toetsenbord | Azerty BE, Vast |
| Numeriek klavier | Neen |
| Type audio | Stereo |
| Max. batterij-autonomie | 12 u. |
Functies
| USB-aansluiting | Neen |
| Wifi | 802.11ac (Wifi 5) |
| Bluetooth | Ja, 4.2 |
| Type scherm | Glanzend met antireflectiecoating |
| Webcam | 720 MP |
| Geheugenkaartlezer | Neen |
| HDMI-uitgang | Via adapter in optie (USB-C - HDMI) |
| DisplayPort | Via USB-C-poort |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Via adapter in optie (USB-C - Ethernet) |
| DVD/Blu-ray lezer/brander | Neen |
Compatibiliteit
| Microsoft 365 inbegrepen | Neen |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Gewicht | 1.3 kg |
| Afmetingen (HxBxD) | 1.5 x 30.4 x 21.2 cm |
Extra kenmerken
| Bijzonderheden | Verlicht toetsenbord, 2x Thunderbolt 3, True Tone Retina scherm, |
| Gebruik | Compacte laptop, om verder te gaan |
| Vanden Borre-code | 8318964 |
| EAN-code | 0190199127425, 0190199127425 |
| Fabrikantcode | MVFH2FN/A |