De APPLE MACBOOK AIR M1 256GB SPACE GREY is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze laptops en kies je laptop uit 256 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
APPLE MACBOOK AIR M1 256GB SPACE GREY
APPLE MACBOOK AIR M1 256GB SPACE GREY
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de APPLE MACBOOK AIR M1 256GB SPACE GREY
Apple MACBOOK AIR M1 256 SPG
De Macbook Air M1 is Apple’s dunste en lichtste notebook. De batterij gaat tot wel 18 uur mee, da’s langer dan ooit. De Apple M1-chip werd speciaal voor Mac ontworpen en brengt je computerervaring naar een hoger niveau.
Razendsnel
De Apple Macbook Air heeft een snel centraal geheugen waardoor alles moeiteloos vanzelf gaat. Video’s en foto’s bewerken of zware games spelen gebeurt super vlot zonder veel energie te gebruiken.
Veelzijdige software
Het besturingssysteem macOS Big Sur bevat tal van verbeterde apps, vooraanstaande privacy-features en sterke beveiliging en dit alles in een knap nieuw jasje. Samen met de M1-chip zorgt dit voor veel kracht en snelle reacties.
Touch ID
Dankzij touch ID is je Apple Macbook Air al met één vingerafdruk ontgrendeld. Een wachtwoord is niet meer nodig, want ook betalen met Apple Pay, beveiligde bestanden openen of films huren kan allemaal.
Nog niet overtuigd?
Het Retina-display toon levensechte beelden en haarscherpe tekst, True Tone-technologie stelt het scherm af op omgevingslicht en dankzij de FaceTime hd-camera en 3 microfoons kom je altijd goed in beeld en ben je goed verstaanbaar. Wat wil je nog meer?
Technische specificaties over de APPLE MACBOOK AIR M1 256GB SPACE GREY
Belangrijkste kenmerken
| Scherm | 13.3 inch, 2560 x 1600 pixels (WQXGA), Retina IPS |
| Processor | Apple M1 |
| Opslagcapaciteit | 256 GB SSD |
| RAM-geheugen | 8 GB |
| Grafische kaart | M1 integrated graphics |
Algemeen
| Type | Macbook Air |
| Scherm | 13.3 inch, 2560 x 1600 pixels (WQXGA), Retina IPS |
| Processor | Apple M1 |
| Processor kernen | Octa Core (8) |
| RAM-geheugen | 8 GB |
| Opslagcapaciteit | 256 GB SSD |
| Grafische kaart | M1 integrated graphics |
| Grafisch geheugen | Shared |
| Ecocheques | Neen |
Comfort en veiligheid
| Touchscreen | Neen |
| Toetsenbord | Azerty BE, Vast |
| Numeriek klavier | Neen |
| Verlicht toetsenbord | Ja |
| Type audio | - |
| Max. batterij-autonomie | 18 u. |
Functies
| USB-aansluiting | 2x USB-C 4.0 |
| Wifi | 802.11ax (Wifi 6) |
| Bluetooth | Ja, 5.0 |
| Type scherm | Glanzend |
| Webcam | Ja, HD (720p) |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Ja |
| Geheugenkaartlezer | Neen |
| HDMI-uitgang | Via adapter in optie (USB-C - HDMI) |
| DisplayPort | Via USB-C-poort |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Via adapter in optie (USB-C - Ethernet) |
| Thunderbolt | Ja, 2x |
| Thunderbolt 4 (USB‑C) | Niet van toepassing |
| DVD/Blu-ray lezer/brander | Neen |
Compatibiliteit
| Besturingssysteem | MacOS Big Sur |
| Microsoft 365 inbegrepen | Neen |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur | Grafiet |
| Gewicht | 1.29 kg |
| Afmetingen (HxBxD) | 1.61 x 30.41 x 21.24 cm |
Extra kenmerken
| Bijzonderheden | - |
| Gebruik | Laptop, om verder te gaan |
| Vanden Borre-code | 8112312 |
| EAN-code | 0194252056073, 0194252056073 |
| Fabrikantcode | MGN63FN/A |