De APPLE MACBOOK PRO 14 M3 1TB 16GB SILVER QWERTY is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze laptops en kies je laptop uit 243 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
APPLE MACBOOK PRO 14 M3 1TB 16GB SILVER QWERTY
APPLE MACBOOK PRO 14 M3 1TB 16GB SILVER QWERTY
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de APPLE MACBOOK PRO 14 M3 1TB 16GB SILVER QWERTY
Technische specificaties over de APPLE MACBOOK PRO 14 M3 1TB 16GB SILVER QWERTY
Belangrijkste kenmerken
| Scherm | 14.2 inch, 3024 x 1964 pixels, Liquid Retina XDR |
| Processor | Apple M3 |
| Opslagcapaciteit | 1 TB SSD |
| RAM-geheugen | 16 GB |
| Grafische kaart | M3 integrated graphics |
Algemeen
| Type | MacBook Pro |
| Scherm | 14.2 inch, 3024 x 1964 pixels, Liquid Retina XDR |
| Processor | Apple M3 |
| Processor kernen | Octa Core (8) |
| RAM-geheugen | 16 GB |
| Opslagcapaciteit | 1 TB SSD |
| Grafische kaart | M3 integrated graphics |
| Grafisch geheugen | Shared |
| Ecocheques | Neen |
Comfort en veiligheid
| Touchscreen | Neen |
| Toetsenbord | Qwerty, Vast |
| Numeriek klavier | Neen |
| Verlicht toetsenbord | Ja |
| Type audio | - |
| Max. batterij-autonomie | 22 u. |
Functies
| USB-aansluiting | 2x Thunderbolt 4 (USB‑C) |
| Wifi | 802.11ax (Wifi 6) |
| Bluetooth | Ja, 5.3 |
| Type scherm | Glanzend |
| Webcam | Ja, FaceTime HD, Full HD (1080p) |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Ja |
| Geheugenkaartlezer | Ja, SDXC |
| HDMI-uitgang | Ja |
| DisplayPort | Via USB-C-poort |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Via adapter in optie (USB-C - Ethernet) |
| Thunderbolt | Ja |
| Thunderbolt 4 (USB‑C) | 2 |
| DVD/Blu-ray lezer/brander | Neen |
Compatibiliteit
| Besturingssysteem | MacOS Sonoma |
| Microsoft 365 inbegrepen | Neen |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur | Zilver |
| Gewicht | 1.55 kg |
| Afmetingen (HxBxD) | 1.55 x 31.26 x 22.12 cm |
Extra kenmerken
| Bijzonderheden | 10 core GPU |
| Gebruik | Business laptop |
| Vanden Borre-code | 7756712 |
| EAN-code | 0195949641053 |
| Fabrikantcode | MXE13N/A |