De APPLE MACBOOK PRO 16 (2024) M4 MAX 36GB RAM 1TB SPACE BLACK QWERTY is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze laptops en kies je laptop uit 256 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
APPLE MACBOOK PRO 16 (2024) M4 MAX 36GB RAM 1TB SPACE BLACK QWERTY
APPLE MACBOOK PRO 16 (2024) M4 MAX 36GB RAM 1TB SPACE BLACK QWERTY
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de APPLE MACBOOK PRO 16 (2024) M4 MAX 36GB RAM 1TB SPACE BLACK QWERTY
Technische specificaties over de APPLE MACBOOK PRO 16 (2024) M4 MAX 36GB RAM 1TB SPACE BLACK QWERTY
Belangrijkste kenmerken
| Scherm | 16.2 inch, 3456 x 2234 pixels, Liquid Retina XDR |
| Processor | Apple M4 Max-14 CPU and 32 core GPU |
| Opslagcapaciteit | 1 TB SSD |
| RAM-geheugen | 36 GB DDR5 |
| Grafische kaart | M4 integrated graphics |
Algemeen
| Type | MacBook Pro |
| Scherm | 16.2 inch, 3456 x 2234 pixels, Liquid Retina XDR |
| Processor | Apple M4 Max-14 CPU and 32 core GPU |
| Processor kernen | Tetradeca Core (14) |
| RAM-geheugen | 36 GB DDR5 |
| Opslagcapaciteit | 1 TB SSD |
| Grafische kaart | M4 integrated graphics |
| Grafisch geheugen | Shared |
| Ecocheques | Neen |
Comfort en veiligheid
| Touchscreen | Neen |
| Toetsenbord | Qwerty |
| Numeriek klavier | Neen |
| Verlicht toetsenbord | Ja |
| Max. batterij-autonomie | 21 u. |
Functies
| USB-aansluiting | 3x Thunderbolt 5 (USB‑C) |
| Wifi | 802.11ax (Wifi 6E) |
| Bluetooth | Ja, 5.3 |
| Type scherm | Glanzend |
| Webcam | 12 MP, Full HD (1080p) |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Ja |
| Geheugenkaartlezer | Ja, SDXC |
| HDMI-uitgang | Ja |
| DisplayPort | Via USB-C-poort |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Neen |
| Thunderbolt | Ja |
| Thunderbolt 4 (USB‑C) | Niet van toepassing |
Compatibiliteit
| Besturingssysteem | MacOS Sequoia |
| Microsoft 365 inbegrepen | Neen |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur | Zwart |
| Gewicht | 2.15 kg |
| Afmetingen (HxBxD) | 1.68 x 35.57 x 24.81 cm |
Extra kenmerken
| Gebruik | Business laptop |
Inbegrepen accessoires
| Lader of stekker bijgeleverd | Ja |
| Vanden Borre-code | 7714378 |
| EAN-code | 0195949870521 |
| Fabrikantcode | MX303N/A |