De APPLE MACBOOK PRO M2 24 1Tb SG is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze laptops en kies je laptop uit 256 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
APPLE MACBOOK PRO M2 24 1Tb SG
APPLE MACBOOK PRO M2 24 1Tb SG
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de APPLE MACBOOK PRO M2 24 1Tb SG
Technische specificaties over de APPLE MACBOOK PRO M2 24 1Tb SG
Belangrijkste kenmerken
| Scherm | 13.3 inch, 2560 x 1600 pixels (WQXGA), Liquid Retina IPS |
| Processor | Apple M2 |
| Opslagcapaciteit | 1 TB SSD |
| RAM-geheugen | 24 GB |
| Grafische kaart | M2 integrated graphics |
Algemeen
| Type | MacBook Pro |
| Scherm | 13.3 inch, 2560 x 1600 pixels (WQXGA), Liquid Retina IPS |
| Processor | Apple M2 |
| Processor kernen | Octa Core (8) |
| RAM-geheugen | 24 GB |
| Opslagcapaciteit | 1 TB SSD |
| Grafische kaart | M2 integrated graphics |
| Grafisch geheugen | Shared |
| Ecocheques | Neen |
Comfort en veiligheid
| Touchscreen | Neen |
| Toetsenbord | Azerty BE, Vast |
| Numeriek klavier | Neen |
| Verlicht toetsenbord | Ja |
| Type audio | Stereospeakers met een groot dynamisch bereik |
| Max. batterij-autonomie | 20 u. |
Functies
| USB-aansluiting | 2x Thunderbolt 4 (USB‑C), 2x USB-C 4.0 |
| Wifi | 802.11ax (Wifi 6) |
| Bluetooth | Ja, 5.0 |
| Type scherm | Glanzend |
| Webcam | Ja, HD (720p) |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Ja |
| Geheugenkaartlezer | Neen |
| HDMI-uitgang | Via adapter in optie (DisplayPort - HDMI) |
| DisplayPort | Via USB-C-poort |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Neen |
| Thunderbolt | Ja, 2x |
| Thunderbolt 4 (USB‑C) | 2 |
| DVD/Blu-ray lezer/brander | Neen |
Compatibiliteit
| Besturingssysteem | MacOS Monterey |
| Microsoft 365 inbegrepen | Neen |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur | Grijs |
| Gewicht | 1.4 kg |
| Afmetingen (HxBxD) | 1.56 x 30.41 x 21.24 cm |
Extra kenmerken
| Bijzonderheden | - |
| Gebruik | Business laptop |
| Vanden Borre-code | 7762240 |
| EAN-code | 0194253139584 |
| Fabrikantcode | MNEW3FN/A |