De THOMSON 40FG2S14W is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
THOMSON 40FG2S14W
THOMSON 40FG2S14W
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de THOMSON 40FG2S14W
Technische specificaties over de THOMSON 40FG2S14W
Algemeen
| Type scherm | Led (lcd) |
| Schermdiagonaal | 40 " (101 cm) |
| Schermresolutie | 1920 x 1080 pixels (Full HD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Direct-led |
| Totaal vermogen (RMS) | 16 W |
| Kleurdiepte | 16 miljoen kleuren (8-bit) |
| Processor | Arm Cortex-A55*4 1.45GHz |
| Geluid | Stereo |
| Aantal speakers | 2 |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | Neen |
| Dolby Atmos compatibel | Neen |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, Google TV |
| Chromecast ingebouwd | Ja |
| Airplay | Neen |
| Spraakassistent | Via de afstandsbediening: Google Assistant |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Neen |
Verbindingen
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 3x HDMI 1.4 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Mini-jack 3.5mm, Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Neen |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Ecocheques aanvaard (winkel en levering) |
| Energiekost | 14.04 euro/1000uur |
| Energieklasse | E |
| Energieverbruik | 36 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Smart remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 3 tot 4 m |
| Gaming mode menu | Neen |
| Lichtsensor | Neen |
| Kijkhoek | Groot |
| Verkrijgbare formaten | 2 |
| Introductiejaar | 2024 |
| Fabrikantcode | 40FG2S14W |
| Bijzonderheden | Smart TV Blanc |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 5 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Wit |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 200 x 200 |
| Afmetingen (HxBxD) | 56 x 89 x 17 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 51 x 89 x 8 cm |
| Gewicht | 5.35 kg |
| Vanden Borre-code | 7689489 |
| EAN-code | 9120106662221 |
| Fabrikantcode | LCDLED TV 40-44 40FG2S14W |