De PHILIPS 42OLED809/12 is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
PHILIPS 42OLED809/12
PHILIPS 42OLED809/12
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de PHILIPS 42OLED809/12
Technische specificaties over de PHILIPS 42OLED809/12
Algemeen
| Type scherm | Oled |
| Schermdiagonaal | 42 " (106 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Totaal vermogen (RMS) | 50 W |
| Kleurdiepte | 16 miljoen kleuren (8-bit) |
| Processor | QUAD CORE |
| Geluid | Stereo met Bass Reflex |
| Aantal speakers | 3 |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, HDR10+, Hybrid Log-Gamma (HLG), Dolby Vision, HSP (HLG-foto) |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, Android TV |
| Chromecast ingebouwd | Ja |
| Airplay | Neen |
| Spraakassistent | Via de afstandsbediening: Google Assistant, Amazon Alexa |
| Ambilight | Ja, 3 zijden |
| Ambient Mode | Ja |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ac (Wifi 5) |
| Bluetooth | Ja, 5.2 |
| HDMI-ingangen | 4x HDMI 2.1 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Ja, met geluid uit luidsprekers |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 21.84 euro/1000uur |
| Energieklasse | G |
| Energieverbruik | 56 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 52 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Smart remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 1.5 tot 3 m |
| Gaming mode menu | Ja |
| Lichtsensor | Ja |
| Kijkhoek | Groot |
| Verkrijgbare formaten | 42, 77 Inch |
| Introductiejaar | 2024 |
| Fabrikantcode | 42OLED809/12 |
| Bijzonderheden | AMBILIGHT tv _ Filmaker mode _ DTS-X_Dolby Atmos_Perfect Gaming 4 HDMI 2.3 144Hz VRR G-Sync compatible FreeSync Premium low latency |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 6 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zilver |
| Draaivoet | Ja |
| VESA-norm | 300 x 300 |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 54 x 93 x 5 cm |
| Gewicht | 15 kg |
| Vanden Borre-code | 7759010 |
| EAN-code | 8718863042021 |
| Fabrikantcode | 42OLED809/12 |