De PHILIPS 43PUS8009 is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
PHILIPS 43PUS8009
PHILIPS 43PUS8009
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de PHILIPS 43PUS8009
Technische specificaties over de PHILIPS 43PUS8009
Algemeen
| Type scherm | Led (lcd) |
| Schermdiagonaal | 43 " (108 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Direct-led |
| Totaal vermogen (RMS) | 20 W |
| Kleurdiepte | Niet meegedeeld |
| Processor | - |
| Geluid | Stereo met Bass Reflex |
| Aantal speakers | 2 |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, HDR10+, Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, Titan OS |
| Airplay | Neen |
| Spraakassistent | Neen |
| Ambilight | Ja, 3 zijden |
| Ambient Mode | Ja |
Verbindingen
| Wifi | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Bluetooth | Neen |
| HDMI-ingangen | 3x HDMI 2.0a |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Neen |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Ja, met geluid uit luidsprekers |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 21.06 euro/1000uur |
| Energieklasse | E |
| Energieverbruik | 54 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 111 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Klassieke afstandsbediening |
| Gaming mode menu | Ja |
| Lichtsensor | Ja |
| Kijkhoek | Groot |
| Introductiejaar | 2024 |
| Fabrikantcode | 43PUS8009/12 |
| Bijzonderheden | AMBILIGT tv_Dolby Atmos_DTS-X_Clear Dialogue |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 6 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Antraciet |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 100 x 200 |
| Afmetingen (HxBxD) | 63 x 96 x 23 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 57 x 96 x 8 cm |
| Gewicht | 8 kg |
| Vanden Borre-code | 7699328 |
| EAN-code | 8718863041123 |
| Fabrikantcode | 43PUS8009/12 |