De LG 55LX1Q6LA (2022) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
LG 55LX1Q6LA (2022)
LG 55LX1Q6LA (2022)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de LG 55LX1Q6LA (2022)
Technische specificaties over de LG 55LX1Q6LA (2022)
Algemeen
| Type scherm | Oled |
| Schermdiagonaal | 55 " (139 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Neen |
| Totaal vermogen (RMS) | 20 W |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10-bit) |
| Processor | A9 Gen5 AI 4K |
| Geluid | Virtual surround |
| Aantal speakers | 2 |
| Inputlag | Niet meegedeeld |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10 Pro, Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
Functies
| Smart TV-functie | Ja |
| Chromecast ingebouwd | Neen |
| Airplay | Ja, AirPlay 2 |
| Spraakassistent | Neen |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Neen |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ax (Wifi 6) |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 3x HDMI 2.0a |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Neen |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 19.89 euro/1000uur |
| Energieklasse | G |
| Energieverbruik | 51 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 152 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Magic remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 2 tot 4 m |
| Gaming mode menu | Neen |
| Lichtsensor | Neen |
| Kijkhoek | Groot |
| Verkrijgbare formaten | 42 / 48 inch |
| Fabrikantcode | 55LX1Q6LA |
| Bijzonderheden | De kabel- en accessoire-organiser houdt alles netjes, verborgen achter het toestel,G-Sync/ FreeSync |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 5 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Beige |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 300 x 200 |
| Gewicht | 22.9 kg |
| Vanden Borre-code | 7870132 |
| EAN-code | 8806091840981, 8806091840981 |
| Fabrikantcode | 55LX1Q6LA |