De PHILIPS 65OLED708/12 (2023) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
PHILIPS 65OLED708/12 (2023)
PHILIPS 65OLED708/12 (2023)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de PHILIPS 65OLED708/12 (2023)
Technische specificaties over de PHILIPS 65OLED708/12 (2023)
Algemeen
| Type scherm | Oled |
| Schermdiagonaal | 65 " (165 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Oled pixel dimming |
| Totaal vermogen (RMS) | 40 W |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10-bit) |
| Processor | Quad Core processing power |
| Geluid | Virtual surround |
| Aantal speakers | 4 |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, HDR10+, Hybrid Log-Gamma (HLG), Dolby Vision, HSP (HLG-foto) |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, Android TV |
| Chromecast ingebouwd | Ja |
| Spraakassistent | Via de afstandsbediening: Google Assistant, Amazon Alexa |
| Ambilight | Ja, 3 zijden |
| Ambient Mode | Ja |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ac (Wifi 5) |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 1x HDMI 2.1 + 3x HDMI 2.0 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Ja, met geluid uit luidsprekers |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energieklasse | F |
| Energieklasse HDR | F |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Smart remote |
| Gaming mode menu | Ja |
| Lichtsensor | Ja |
| Verkrijgbare formaten | 48/55/65 Inch |
| Introductiejaar | 2023 |
| Fabrikantcode | 65OLED708/12 |
| Bijzonderheden | 120Hz low latency G-sync VRR Freesync_IMAX Enhanced_Dolby Vision & Dolby Atmos |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 6 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zilver |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 300 x 300 |
| Afmetingen (HxBxD) | 84.7 x 145 x 28 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 83 x 145 x 5.8 cm |
| Gewicht | 24.3 kg |
| Vanden Borre-code | 7814798 |
| EAN-code | 8718863037102 |
| Fabrikantcode | 65OLED708/12 |