De HISENSE 75E79NQ is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
HISENSE 75E79NQ
HISENSE 75E79NQ
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de HISENSE 75E79NQ
Technische specificaties over de HISENSE 75E79NQ
Algemeen
| Type scherm | QLED |
| Schermdiagonaal | 75 " (189 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Full array |
| Totaal vermogen (RMS) | 30 W |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10-bit) |
| Processor | Quad Core/MT9603 |
| Geluid | Stereo |
| Aantal speakers | 2 |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, Dolby Vision |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, Vidaa |
| Chromecast ingebouwd | Neen |
| Airplay | Ja |
| Spraakassistent | Amazon Alexa |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Neen |
Verbindingen
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 3x HDMI 2.1 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Neen |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Ja |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 40.95 euro/1000uur |
| Energieklasse | E |
| Energieverbruik | 105 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 180 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Klassieke afstandsbediening |
| Aanbevolen kijkafstand | 2 tot 3 m |
| Gaming mode menu | Ja |
| Lichtsensor | Neen |
| Kijkhoek | Gemiddeld |
| Verkrijgbare formaten | 43, 50, 55, 65, 75, 85 |
| Introductiejaar | 2024 |
| Fabrikantcode | HSN |
| Bijzonderheden | - |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 5 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Grijs |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 400 x 300 |
| Afmetingen (HxBxD) | 96 x 167.6 x 37 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 96 x 167.6 x 8.7 cm |
| Gewicht | 23.1 kg |
| Vanden Borre-code | 7717717 |
| EAN-code | 6942351402659, 6942351402659 |
| Fabrikantcode | 75E79NQ |