De PHILIPS 77OLED908/12 (2023) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 311 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
PHILIPS 77OLED908/12 (2023)
PHILIPS 77OLED908/12 (2023)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de PHILIPS 77OLED908/12 (2023)
Technische specificaties over de PHILIPS 77OLED908/12 (2023)
Algemeen
| Type scherm | Oled |
| Schermdiagonaal | 77 " (195 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Self emitting pixels |
| Totaal vermogen (RMS) | 80 W |
| Kleurdiepte | Niet meegedeeld |
| Processor | P5 AI Picture Engine |
| Aantal speakers | 6 |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, HDR10+, Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
Functies
| Smart TV-functie | Ja |
| Chromecast ingebouwd | Neen |
| Airplay | Neen |
| Ambilight | Ja, 3 zijden |
| Ambient Mode | Neen |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ax (Wifi 6) |
| Bluetooth | Ja, 5.2 |
| HDMI-ingangen | 4 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Ja |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Smart remote |
| Gaming mode menu | Ja |
| Lichtsensor | Ja |
| Verkrijgbare formaten | - |
| Introductiejaar | 2023 |
| Fabrikantcode | 77OLED908/12 |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 6 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Draaivoet | Neen |
| Vanden Borre-code | 7814658 |
| EAN-code | 8718863038499 |
| Fabrikantcode | 77OLED908/12 |