De PHILIPS AMBILIGHT LED 4K 65 INCH 65PUS8349/12 (2024) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
PHILIPS AMBILIGHT LED 4K 65 INCH 65PUS8349/12 (2024)
PHILIPS AMBILIGHT LED 4K 65 INCH 65PUS8349/12 (2024)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de PHILIPS AMBILIGHT LED 4K 65 INCH 65PUS8349/12 (2024)
Technische specificaties over de PHILIPS AMBILIGHT LED 4K 65 INCH 65PUS8349/12 (2024)
Algemeen
| Type scherm | Led (lcd) |
| Schermdiagonaal | 65 " (165 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Direct-led |
| Totaal vermogen (RMS) | 20 W |
| Kleurdiepte | Niet meegedeeld |
| Processor | - |
| Geluid | Stereo met Bass Reflex |
| Aantal speakers | 2 |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, HDR10+, Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, Titan OS |
| Chromecast ingebouwd | Neen |
| Airplay | Neen |
| Spraakassistent | Amazon Alexa |
| Ambilight | Ja, 3 zijden |
| Ambient Mode | Ja |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ac (Wifi 5) |
| Bluetooth | Ja, 5.2 |
| HDMI-ingangen | 3x HDMI 2.0a |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Ja, met geluid uit luidsprekers |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 39.78 euro/1000uur |
| Energieklasse | F |
| Energieverbruik | 102 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | F |
| Energieverbruik HDR | 187 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Smart remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 3 tot 5 m |
| Gaming mode menu | Ja |
| Lichtsensor | Ja |
| Kijkhoek | Groot |
| Verkrijgbare formaten | 43, 50, 55, 65 Inch |
| Introductiejaar | 2024 |
| Fabrikantcode | 65PUS8349/12 |
| Bijzonderheden | AMBILIGHT tv_Dolby Atmos_DTS-X_Clear Dialogue |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 6 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zilver |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 300 x 300 |
| Afmetingen (HxBxD) | 81 x 145 x 31 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 85 x 145 x 8 cm |
| Gewicht | 20 kg |
| Vanden Borre-code | 7758758 |
| EAN-code | 8718863041468 |
| Fabrikantcode | 65PUS8349/12 |