De PHILIPS AMBILIGHT LED UHD 4K 43 INCH 43PUS8349/12 is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
PHILIPS AMBILIGHT LED UHD 4K 43 INCH 43PUS8349/12
PHILIPS AMBILIGHT LED UHD 4K 43 INCH 43PUS8349/12
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de PHILIPS AMBILIGHT LED UHD 4K 43 INCH 43PUS8349/12
Technische specificaties over de PHILIPS AMBILIGHT LED UHD 4K 43 INCH 43PUS8349/12
Algemeen
| Type scherm | Led (lcd) |
| Schermdiagonaal | 43 " (109.2 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Edge-led |
| Totaal vermogen (RMS) | 20 W |
| Kleurdiepte | Niet meegedeeld |
| Processor | Pixel Precise |
| Aantal speakers | 2 |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, Dolby Vision |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, Titan OS |
| Ambilight | Ja, 3 zijden |
Verbindingen
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Ja, 5.2 |
| HDMI-ingangen | 3 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 21.06 euro/1000uur |
| Energieklasse | G |
| Energieverbruik | 54 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 111 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Aanbevolen kijkafstand | 1.5 tot 3 m |
| Gaming mode menu | Neen |
| Lichtsensor | Ja |
| Kijkhoek | Standaard |
| Verkrijgbare formaten | 50, 55, 65 inch |
| Introductiejaar | 2024 |
| Fabrikantcode | 43PUS8349/12 |
| Bijzonderheden | - |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 6 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zwart |
| VESA-norm | 300 x 300 |
| Afmetingen (HxBxD) | 63 x 96.3 x 24.2 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 57.1 x 96.3 x 7.8 cm |
| Vanden Borre-code | 7758995 |
| EAN-code | 8718863041437 |
| Fabrikantcode | 43PUS8349/12 |