De SONY BRAVIA 4K 85 INCH XR-85X90K (2021) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
SONY BRAVIA 4K 85 INCH XR-85X90K (2021)
SONY BRAVIA 4K 85 INCH XR-85X90K (2021)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de SONY BRAVIA 4K 85 INCH XR-85X90K (2021)
Technische specificaties over de SONY BRAVIA 4K 85 INCH XR-85X90K (2021)
Algemeen
| Type scherm | Direct led |
| Schermdiagonaal | 85 " (215 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Direct-led |
| Totaal vermogen (RMS) | 30 W |
| Processor | Cognitive Processor XR |
| Inputlag | Niet meegedeeld |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, Dolby Vision, HLG |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, Android TV |
| Chromecast ingebouwd | Ja |
| Airplay | Ja |
| Spraakassistent | Google Assistant |
| Ambilight | Neen |
Verbindingen
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 4x HDMI 2.1 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Neen |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Neen |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Ecocheques aanvaard (winkel en levering) |
| Energiekost | 55.77 euro/1000uur |
| Energieklasse | E |
| Energieverbruik | 143 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 217 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Smart remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 4 tot 6 m |
| Lichtsensor | Ja |
| Verkrijgbare formaten | 85 inch |
| Introductiejaar | 2022 |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 7 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zwart |
| Positie van de voet | Zijvoeten |
| Muurbeugel | Niet inbegrepen |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 400 x 400 |
| Afmetingen (HxBxD) | 112.5 x 190.1 x 46.9 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 109 x 190.1 x 7.3 cm |
| Gewicht | 47.5 kg |
| Vanden Borre-code | 7911122 |
| EAN-code | 4548736137837 |
| Fabrikantcode | XR-85X90K |