De SONY BRAVIA 5 mini-LED 4K 98 INCH K98XR55BP.CEI (2025) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
SONY BRAVIA 5 mini-LED 4K 98 INCH K98XR55BP.CEI (2025)
SONY BRAVIA 5 mini-LED 4K 98 INCH K98XR55BP.CEI (2025)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de SONY BRAVIA 5 mini-LED 4K 98 INCH K98XR55BP.CEI (2025)
Technische specificaties over de SONY BRAVIA 5 mini-LED 4K 98 INCH K98XR55BP.CEI (2025)
Algemeen
| Type scherm | Triluminos - Direct led |
| Schermdiagonaal | 98 " (248 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Mini-led |
| Totaal vermogen (RMS) | 40 W |
| Kleurdiepte | Niet meegedeeld |
| Processor | - |
| Geluid | Acoustic Surface |
| Aantal speakers | 2 |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, HLG |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, Google TV |
| Chromecast ingebouwd | Ja |
| Airplay | Ja, AirPlay 2 |
| Spraakassistent | Google Assistant |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Ja |
Verbindingen
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 4 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Mini-jack 3.5mm, Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Ja, met geluid uit luidsprekers |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/C |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Ecocheques aanvaard (winkel en levering) |
| Energiekost | 39.00 euro/1000uur |
| Energieklasse | D |
| Energieverbruik | 100 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | E |
| Energieverbruik HDR | 138 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Smart remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 3 tot 4 m |
| Gaming mode menu | Ja |
| Lichtsensor | Ja |
| Kijkhoek | Standaard |
| Introductiejaar | 2025 |
| Fabrikantcode | K98XR55BP.CEI |
| Bijzonderheden | - |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 7 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zwart |
| Positie van de voet | Zijvoeten |
| Muurbeugel | Niet inbegrepen |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 400 x 400 |
| Afmetingen (HxBxD) | 132.5 x 219.9 x 48.8 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 125.5 x 219.9 x 8.5 cm |
| Gewicht | 69 kg |
| Vanden Borre-code | 7682964 |
| EAN-code | 4548736167643 |
| Fabrikantcode | K98XR55BP.CEI |