De SONY BRAVIA 7 QLED XR Mini-LED 4K 75 INCH K75XR70PAEP (2024) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
SONY BRAVIA 7 QLED XR Mini-LED 4K 75 INCH K75XR70PAEP (2024)
SONY BRAVIA 7 QLED XR Mini-LED 4K 75 INCH K75XR70PAEP (2024)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de SONY BRAVIA 7 QLED XR Mini-LED 4K 75 INCH K75XR70PAEP (2024)
Technische specificaties over de SONY BRAVIA 7 QLED XR Mini-LED 4K 75 INCH K75XR70PAEP (2024)
Algemeen
| Type scherm | QLED |
| Schermdiagonaal | 189 cm |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Mini-led |
| Geluid | Acoustic Multi Audio+ |
| Aantal speakers | 4 |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, Dolby Vision |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, Android TV |
| Chromecast ingebouwd | Ja |
| Airplay | Ja, AirPlay 2 |
| Spraakassistent | Amazon Alexa |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Ja |
Verbindingen
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 4 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Ja |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Ja |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Ecocheques aanvaard (in de winkel) |
| Energiekost | 30.81 euro/1000uur |
| Energieklasse | D |
| Energieverbruik | 79 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Klassieke afstandsbediening |
| Aanbevolen kijkafstand | 2 tot 3.5 m |
| Gaming mode menu | Ja |
| Lichtsensor | Ja |
| Kijkhoek | Standaard |
| Introductiejaar | 2024 |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 7 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zwart |
| Positie van de voet | Zijvoeten |
| Muurbeugel | Niet inbegrepen |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 300 x 300 |
| Afmetingen (HxBxD) | 116.5 x 166.8 x 40.5 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 96 x 166.8 x 5.7 cm |
| Gewicht | 41 kg |
| Vanden Borre-code | 7753365 |
| EAN-code | 4548736159815 |
| Fabrikantcode | K75XR70PAEP |