De SONY BRAVIA 7 QLED XR Mini-LED 4K 85 INCH K85XR70PAEP (2024) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
SONY BRAVIA 7 QLED XR Mini-LED 4K 85 INCH K85XR70PAEP (2024)
SONY BRAVIA 7 QLED XR Mini-LED 4K 85 INCH K85XR70PAEP (2024)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de SONY BRAVIA 7 QLED XR Mini-LED 4K 85 INCH K85XR70PAEP (2024)
Technische specificaties over de SONY BRAVIA 7 QLED XR Mini-LED 4K 85 INCH K85XR70PAEP (2024)
Algemeen
| Type scherm | QLED |
| Schermdiagonaal | 85 " (215 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Mini-led |
| Kleurdiepte | Niet meegedeeld |
| Processor | XR Processor |
| Geluid | Stereo met Bass Reflex |
| Aantal speakers | 4 |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, Dolby Vision |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, Android TV |
| Chromecast ingebouwd | Ja |
| Airplay | Ja, AirPlay 2 |
| Spraakassistent | Amazon Alexa |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Ja |
Verbindingen
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 4 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Mini-jack 3.5mm, Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Ja |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Ja |
| CI+-interface | Neen |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Ecocheques aanvaard (in de winkel) |
| Energiekost | 32.37 euro/1000uur |
| Energieklasse | D |
| Energieverbruik | 83 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | F |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Klassieke afstandsbediening |
| Aanbevolen kijkafstand | 3 tot 4 m |
| Lichtsensor | Ja |
| Kijkhoek | Standaard |
| Verkrijgbare formaten | 65, 75 & 85 |
| Introductiejaar | 2024 |
| Bijzonderheden | - |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 7 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zwart |
| Positie van de voet | Zijvoeten |
| Muurbeugel | Niet inbegrepen |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 400 x 400 |
| Afmetingen (HxBxD) | 116.5 x 189.1 x 47.4 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 108.7 x 189.1 x 5.7 cm |
| Gewicht | 50.7 kg |
| Vanden Borre-code | 7753381 |
| EAN-code | 4548736159792 |
| Fabrikantcode | K85XR70PAEP |