De SONY BRAVIA 8 OLED 4K 77 INCH K77XR84PAEP (2024) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
SONY BRAVIA 8 OLED 4K 77 INCH K77XR84PAEP (2024)
SONY BRAVIA 8 OLED 4K 77 INCH K77XR84PAEP (2024)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de SONY BRAVIA 8 OLED 4K 77 INCH K77XR84PAEP (2024)
Technische specificaties over de SONY BRAVIA 8 OLED 4K 77 INCH K77XR84PAEP (2024)
Algemeen
| Type scherm | Oled |
| Schermdiagonaal | 77 " (195 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | 120 Hz |
| Totaal vermogen (RMS) | Niet meegedeeld |
| Kleurdiepte | Niet meegedeeld |
| Processor | XR Processor |
| Geluid | Acoustic Surface |
| Aantal speakers | 2 |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | Neen |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, Android TV |
| Chromecast ingebouwd | Ja |
| Airplay | Ja, AirPlay 2 |
| Spraakassistent | Google Assistant |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Ja |
Verbindingen
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 4 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Mini-jack 3.5mm, Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Ja, met geluid uit luidsprekers |
| ARC via HDMI | Ja, eARC |
| VGA-aansluiting | Ja |
| CI+-interface | Neen |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Ecocheques aanvaard (in de winkel) |
| Energieklasse | E |
| Energieklasse HDR | E |
| Energieverbruik HDR | 619 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Smart remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 3 tot 4 m |
| Gaming mode menu | Ja |
| Lichtsensor | Ja |
| Kijkhoek | Standaard |
| Verkrijgbare formaten | 55'', 65'' & 77'' |
| Introductiejaar | 2024 |
| Fabrikantcode | K77XR84PAEP |
| Bijzonderheden | - |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 7 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zwart |
| Positie van de voet | Zijvoeten |
| Muurbeugel | Niet inbegrepen |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 300 x 300 |
| Afmetingen (HxBxD) | 101.2 x 171.3 x 40.5 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 98.4 x 171.3 x 3.8 cm |
| Gewicht | 34 kg |
| Vanden Borre-code | 7753446 |
| EAN-code | 4548736159679 |
| Fabrikantcode | K77XR84PAEP |