De SONY BRAVIA 9 QLED XR MiniLED 4K 75 INCH K75XR90PAEP (2024) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
SONY BRAVIA 9 QLED XR MiniLED 4K 75 INCH K75XR90PAEP (2024)
SONY BRAVIA 9 QLED XR MiniLED 4K 75 INCH K75XR90PAEP (2024)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de SONY BRAVIA 9 QLED XR MiniLED 4K 75 INCH K75XR90PAEP (2024)
Technische specificaties over de SONY BRAVIA 9 QLED XR MiniLED 4K 75 INCH K75XR90PAEP (2024)
Algemeen
| Type scherm | QLED |
| Schermdiagonaal | 75 " (189 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Mini-led |
| Totaal vermogen (RMS) | 472 W |
| Kleurdiepte | Niet meegedeeld |
| Processor | XR PROCESSOR |
| Geluid | Acoustic Multi Audio+ |
| Aantal speakers | 2 |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, HLG |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, Android TV |
| Chromecast ingebouwd | Ja |
| Airplay | Ja, AirPlay 2 |
| Spraakassistent | Amazon Alexa |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Ja |
Verbindingen
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 4x HDMI 2.0 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Mini-jack 3.5mm, Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Ja, met geluid uit luidsprekers |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Ja |
| CI+-interface | Neen |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energieklasse | D |
| Energieklasse HDR | D |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Smart remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 3 tot 4 m |
| Gaming mode menu | Ja |
| Lichtsensor | Ja |
| Kijkhoek | Standaard |
| Verkrijgbare formaten | 75'' & 85'' |
| Introductiejaar | 2024 |
| Fabrikantcode | K75XR90PAEP |
| Bijzonderheden | - |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 7 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zwart |
| Positie van de voet | Zijvoeten |
| Muurbeugel | Niet inbegrepen |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 300 x 300 |
| Afmetingen (HxBxD) | 97.2 x 166.7 x 39.9 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 96 x 166.7 x 4.8 cm |
| Gewicht | 45 kg |
| Vanden Borre-code | 7753373 |
| EAN-code | 4548736159624 |
| Fabrikantcode | K75XR90PAEP |