De SONY BRAVIA OLED 4K 42 INCH XR-42A90KAEP (2022) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
SONY BRAVIA OLED 4K 42 INCH XR-42A90KAEP (2022)
SONY BRAVIA OLED 4K 42 INCH XR-42A90KAEP (2022)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de SONY BRAVIA OLED 4K 42 INCH XR-42A90KAEP (2022)
Technische specificaties over de SONY BRAVIA OLED 4K 42 INCH XR-42A90KAEP (2022)
Algemeen
| Type scherm | Oled |
| Schermdiagonaal | 42 " (106 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Self emitting pixels |
| Totaal vermogen (RMS) | 25 W |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10-bit) |
| Processor | Cognitive Processor XR |
| Geluid | Acoustic Surface |
| Inputlag | 8.5 ms |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, Dolby Vision, HLG |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, Google TV |
| Chromecast ingebouwd | Ja |
| Airplay | Ja |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Neen |
Verbindingen
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 4x HDMI 2.1 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Neen |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 20.28 euro/1000uur |
| Energieklasse | G |
| Energieverbruik | 52 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 67 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Smart remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 1.5 tot 3 m |
| Gaming mode menu | Ja |
| Lichtsensor | Ja |
| Verkrijgbare formaten | 42 / 48 inch |
| Introductiejaar | 2022 |
| Bijzonderheden | De slimme XR processor van Sony zorgt voor een razendsnelle beeldverwerking. Zo herkent deze objecten of personen in de voorgrond en maakt hij deze scherper. Hierdoor is bijvoorbeeld een tegenstander in je game nog duidelijker in beeld. |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 7 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zwart |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 200 x 200 |
| Afmetingen (HxBxD) | 55.1 x 93.3 x 22.5 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 54.6 x 93.3 x 5.7 cm |
| Gewicht | 13.3 kg |
| Vanden Borre-code | 7927800 |
| EAN-code | 4548736138391 |
| Fabrikantcode | XR42A90KAEP |