De SONY BRAVIA OLED 4K 55 INCH XR-55A83JAEP (2021) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 307 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
SONY BRAVIA OLED 4K 55 INCH XR-55A83JAEP (2021)
SONY BRAVIA OLED 4K 55 INCH XR-55A83JAEP (2021)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de SONY BRAVIA OLED 4K 55 INCH XR-55A83JAEP (2021)
SONY Bravia XR-55A83JAEP
Sony’s beste OLED tv-scherm ooit? Dat is de Bravia XR-55A83JAEP! Geniet van een ultiem contrast en een krachtige, op cognitieve intelligentie gebaseerde technologie. Voel levensechte diepte met ultiem zwart en de helderste OLED-beelden ooit met Bravia XR OLED Contrast Pro.
Cognitive Processor XR™
De Cognitive Processor XR™ bootst elk detail na zoals levensechte beelden en zorgt ervoor dat elke beweging soepel, helder en duidelijk blijft. Hij begrijpt hoe mensen zien en horen en zorgt zo voor een overweldigende ervaring. Het lijkt wel of dat vosje op eender welk moment uit je televisie zal springen!
Diepzwarte tinten
Kleur en contrasten in heldere gebieden worden geperfectioneerd dankzij de XR OLED Contrast-technologie. De televisie beschikt dus over uitzonderlijk inktzwarte contrasten en een extreme helderheid.
Spraakbesturing
Staat het geluid te luid, wil je van zender veranderen of series streamen? Via spraakbediening klaart de Sony Bravia XR-55A83JAEP de klus in no-time!
Bravia Core
Talloze films zijn inbegrepen en liggen op jou te wachten. Met de technologie van BRAVIA XR™, PureStream™ en IMAX® Enhanced is alles waar je naar kijkt voorzien van prachtige visuals en de beste geluidskwaliteit.
Technische specificaties over de SONY BRAVIA OLED 4K 55 INCH XR-55A83JAEP (2021)
Algemeen
| Type scherm | Oled |
| Schermdiagonaal | 55 " (139 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Oled pixel dimming |
| Totaal vermogen (RMS) | 30 W |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10-bit) |
| Processor | Bravia Oled Cognitive Processor XR |
| Geluid | Acoustic Surface |
| Aantal speakers | 3 |
| Inputlag | Niet meegedeeld |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, Dolby Vision, HLG |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, Android TV |
| Chromecast ingebouwd | Ja |
| Airplay | Ja |
| Spraakassistent | Google Assistant |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Neen |
Verbindingen
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 4x HDMI 2.1 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Mini-jack 3.5mm, Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Ja |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 41.34 euro/1000uur |
| Energieklasse | G |
| Energieverbruik | 106 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 129 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Smart remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 2 tot 4 m |
| Gaming mode menu | Neen |
| Lichtsensor | Ja |
| Kijkhoek | Groot |
| Verkrijgbare formaten | 55 / 65 / 77 inch |
| Introductiejaar | 2021 |
| Fabrikantcode | XR55A83JAEP |
| Bijzonderheden | Bravia Oled XR processor, Bravia Core, XR Oled contrast - XR 4K Upscaling - Acoustic Multi Audio - 3D Surround Upscaling - XR Triluminos Pro - Imax Enhanced - Google TV - X-Anti Reflexion - X-Wide Angle |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 7 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zwart |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 300 x 300 |
| Afmetingen (HxBxD) | 73.5 x 122.7 x 33 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 71.2 x 122.7 x 5.3 cm |
| Gewicht | 17.8 kg |
| Vanden Borre-code | 8070512 |
| EAN-code | 4548736125322 |
| Fabrikantcode | XR55A83JAEP |