De SONY BRAVIA OLED 4K 65 INCH XR-65A95KAEP (2022) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
SONY BRAVIA OLED 4K 65 INCH XR-65A95KAEP (2022)
SONY BRAVIA OLED 4K 65 INCH XR-65A95KAEP (2022)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de SONY BRAVIA OLED 4K 65 INCH XR-65A95KAEP (2022)
Technische specificaties over de SONY BRAVIA OLED 4K 65 INCH XR-65A95KAEP (2022)
Algemeen
| Type scherm | Oled |
| Schermdiagonaal | 164 cm |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Neen |
| Totaal vermogen (RMS) | 60 W |
| Processor | Cognitive Processor XR |
| Geluid | Acoustic Surface |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, Dolby Vision, HLG |
Functies
| Smart TV-functie | Ja |
| Chromecast ingebouwd | Ja |
| Airplay | Ja |
| Ambilight | Neen |
Verbindingen
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Neen |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Neen |
| ARC via HDMI | Ja |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 44.07 euro/1000uur |
| Energieklasse | F |
| Energieverbruik | 113 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 137 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Smart remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 3 tot 5 m |
| Verkrijgbare formaten | 55 / 65 inch |
| Bijzonderheden | Camera moet geïnstalleerd worden |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 7 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zwart |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 300 x 300 |
| Afmetingen (HxBxD) | 87.7 x 144.4 x 28.2 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 83.7 x 144.4 x 4.3 cm |
| Gewicht | 27 kg |
| Vanden Borre-code | 7927754 |
| EAN-code | 4548736137011 |
| Fabrikantcode | XR65A95KAEP |