De SONY BRAVIA QD-OLED XR-65A95L (2023) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
SONY BRAVIA QD-OLED XR-65A95L (2023)
SONY BRAVIA QD-OLED XR-65A95L (2023)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de SONY BRAVIA QD-OLED XR-65A95L (2023)
Technische specificaties over de SONY BRAVIA QD-OLED XR-65A95L (2023)
Algemeen
| Type scherm | Oled |
| Schermdiagonaal | 65 " (164 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Self emitting pixels |
| Totaal vermogen (RMS) | 60 W |
| Kleurdiepte | Niet meegedeeld |
| Processor | - |
| Geluid | Acoustic Surface |
| Aantal speakers | 4 |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, Dolby Vision, HLG |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, Google TV |
| Chromecast ingebouwd | Ja |
| Airplay | Ja |
| Spraakassistent | Google Assistant |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Neen |
Verbindingen
| Wifi | Neen |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 2x HDMI 2.1 + 2x HDMI 2.0 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Mini-jack 3.5mm, Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Neen |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 39.39 euro/1000uur |
| Energieklasse | F |
| Energieverbruik | 101 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 139 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Smart remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 2 tot 4 m |
| Gaming mode menu | Ja |
| Lichtsensor | Ja |
| Kijkhoek | Groot |
| Verkrijgbare formaten | 55/65/77 |
| Introductiejaar | 2023 |
| Fabrikantcode | XR65A95LAEP |
| Bijzonderheden | - |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 7 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zwart |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 300 x 300 |
| Afmetingen (HxBxD) | 85.9 x 144.3 x 33.9 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 93 x 144.3 x 3.4 cm |
| Gewicht | 24.9 kg |
| Vanden Borre-code | 7795092 |
| EAN-code | 4548736151123 |
| Fabrikantcode | XR65A95LAEP |