De SONY BRAVIA TRILUMINOS PRO 4K 50 INCH KD50X80L (2023) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 202 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
SONY BRAVIA TRILUMINOS PRO 4K 50 INCH KD50X80L (2023)
SONY BRAVIA TRILUMINOS PRO 4K 50 INCH KD50X80L (2023)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de SONY BRAVIA TRILUMINOS PRO 4K 50 INCH KD50X80L (2023)
Technische specificaties over de SONY BRAVIA TRILUMINOS PRO 4K 50 INCH KD50X80L (2023)
Algemeen
| Type scherm | Led (lcd) |
| Schermdiagonaal | 50 " (126 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Direct-led |
| Totaal vermogen (RMS) | 20 W |
| Kleurdiepte | Niet meegedeeld |
| Processor | 4K HDR Processor X1 |
| Geluid | Stereo met Bass Reflex |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, Dolby Vision, HLG |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, Android TV |
| Chromecast ingebouwd | Ja |
| Airplay | Ja |
| Spraakassistent | Google Assistant |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Neen |
Verbindingen
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 4x HDMI 2.0 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Mini-jack 3.5mm, Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Neen |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Neen |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 29.25 euro/1000uur |
| Energieklasse | G |
| Energieverbruik | 75 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 100 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Smart remote |
| Gaming mode menu | Ja |
| Verkrijgbare formaten | 43/50/55/65/75/85 |
| Introductiejaar | 2023 |
| Fabrikantcode | KD50X80LPAEP |
| Bijzonderheden | Bravia Core - Hands-Free Voice Search - New Game Menu - New Eco Dashboard - ECO-Game menu |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 7 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zwart |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 200 x 200 |
| Afmetingen (HxBxD) | 71.6 x 111.9 x 28.4 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 64.9 x 111.9 x 7 cm |
| Gewicht | 13.1 kg |
| Vanden Borre-code | 7823061 |
| EAN-code | 4548736150522 |
| Fabrikantcode | KD50X80LPAEP |