De SONY BRAVIA XR MINI LED 4K 75 INCH XR75X95L (2023) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
SONY BRAVIA XR MINI LED 4K 75 INCH XR75X95L (2023)
SONY BRAVIA XR MINI LED 4K 75 INCH XR75X95L (2023)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de SONY BRAVIA XR MINI LED 4K 75 INCH XR75X95L (2023)
Technische specificaties over de SONY BRAVIA XR MINI LED 4K 75 INCH XR75X95L (2023)
Algemeen
| Type scherm | Led (lcd) |
| Schermdiagonaal | 75 " (189 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Full array |
| Totaal vermogen (RMS) | 60 W |
| Kleurdiepte | Niet meegedeeld |
| Processor | Cognitive Processor XR |
| Geluid | Acoustic Surface |
| Aantal speakers | 6 |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, Dolby Vision, HLG |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, Android TV |
| Chromecast ingebouwd | Neen |
| Airplay | Ja |
| Spraakassistent | Google Assistant |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Neen |
Verbindingen
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 4 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Neen |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Ja: winkel (papier/elektronisch) en levering (elektronisch) |
| Energiekost | 41.34 euro/1000uur |
| Energieklasse | E |
| Energieverbruik | 106 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 167 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Smart remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 3.5 tot 5.5 m |
| Gaming mode menu | Ja |
| Lichtsensor | Neen |
| Kijkhoek | Standaard |
| Verkrijgbare formaten | 65/75/85 |
| Introductiejaar | 2023 |
| Fabrikantcode | XR75X95LPAEP |
| Bijzonderheden | - |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 7 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Antraciet |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 300 x 300 |
| Afmetingen (HxBxD) | 97.1 x 166.7 x 38.8 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 96 x 166.7 x 5.9 cm |
| Gewicht | 44.1 kg |
| Vanden Borre-code | 7823029 |
| EAN-code | 4548736151222 |
| Fabrikantcode | XR75X95LPAEP |