De SAMSUNG CRYSTAL UHD 4K 43 INCH UE43CU7040KXXN (2024) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
SAMSUNG CRYSTAL UHD 4K 43 INCH UE43CU7040KXXN (2024)
SAMSUNG CRYSTAL UHD 4K 43 INCH UE43CU7040KXXN (2024)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de SAMSUNG CRYSTAL UHD 4K 43 INCH UE43CU7040KXXN (2024)
Technische specificaties over de SAMSUNG CRYSTAL UHD 4K 43 INCH UE43CU7040KXXN (2024)
Algemeen
| Type scherm | Led (lcd) |
| Schermdiagonaal | 43 " (108 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Edge-led |
| Totaal vermogen (RMS) | 20 W |
| Kleurdiepte | 8 bit |
| Processor | Crystal Processor 4K |
| Geluid | Stereo |
| Aantal speakers | 2 |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, HDR10+, Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Dolby Atmos compatibel | Neen |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, Tizen |
| Chromecast ingebouwd | Neen |
| Airplay | Ja |
| Spraakassistent | Neen |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Neen |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ac (Wifi 5) |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 3x HDMI 2.0 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Neen, via bluetooth |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 27.69 euro/1000uur |
| Energieklasse | G |
| Energieverbruik | 71 kWh/1000u |
| Energieverbruik HDR | 136 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Universele smart remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 2 tot 3.5 m |
| Lichtsensor | Ja |
| Kijkhoek | Standaard |
| Verkrijgbare formaten | 43/50/55/65 inch |
| Introductiejaar | 2024 |
| Fabrikantcode | UE43CU7040KXXN |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 5 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zwart |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 200 x 200 |
| Afmetingen (HxBxD) | 65.6 x 111.2 x 25.2 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 63 x 96 x 8 cm |
| Gewicht | 10.4 kg |
| Vanden Borre-code | 7764790 |
| EAN-code | 8806095285658 |
| Fabrikantcode | UE43CU7040KXXN |