De SAMSUNG CRYSTAL UHD 4K 75 INCH UE75AU8070UXXN is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
SAMSUNG CRYSTAL UHD 4K 75 INCH UE75AU8070UXXN
SAMSUNG CRYSTAL UHD 4K 75 INCH UE75AU8070UXXN
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de SAMSUNG CRYSTAL UHD 4K 75 INCH UE75AU8070UXXN
Samsung UE75AU8070UXXN
Wat heeft deze Samsung-tv te bieden? Levendige, kristalheldere kleuren, een fenomenaal geluid en een knap design met een slank profiel. Benieuwd?
Dynamic Crystal Color
Met deze tv ga je echt helemaal op in het beeld dankzij al die kleurtinten. De Dynamic Crystal Color garandeert levensechte variaties waarin zelfs de kleinste details zichtbaar zijn.
Content in 4K
Dankzij de krachtige 4K-upscaling geniet je van je favoriete films en series in 4K-resolutie. Je krijgt ook levensechte kleurexpressies voorgeschoteld dankzij de geavanceerde color mapping-technologie.
Tot in de kleinste details
Deze 4K UHD-tv gaat verder dan gewone FHD-tv en heeft dus ook 4x meer pixels. Zo krijg je altijd scherpe en heldere beelden op de buis. Zelfs de kleinste details zullen je niet ontglippen.
Weergave van donker en licht in iedere scène
De High Dynamic Range vergroot het lichtbereik van deze Samsung-tv. Zo geniet jij van een immens spectrum aan kleuren en details, zelfs bij donkere scènes.
Technische specificaties over de SAMSUNG CRYSTAL UHD 4K 75 INCH UE75AU8070UXXN
Algemeen
| Type scherm | Led (lcd) |
| Schermdiagonaal | 75 " (189 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Edge-led |
| Totaal vermogen (RMS) | 20 W |
| Kleurdiepte | 16 miljoen kleuren (8-bit) |
| Processor | Crystal Processor 4K |
| Geluid | Stereo |
| Aantal speakers | 2 |
| Inputlag | Niet meegedeeld |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, HDR10+, Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Dolby Atmos compatibel | Neen |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, Tizen |
| Chromecast ingebouwd | Neen |
| Airplay | Ja, AirPlay 2 |
| Spraakassistent | Neen |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Ja |
Verbindingen
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 3x HDMI 2.0 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Neen, via bluetooth |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 67.08 euro/1000uur |
| Energieklasse | G |
| Energieverbruik | 172 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 246 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Universele smart remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 3.5 tot 5.5 m |
| Gaming mode menu | Neen |
| Lichtsensor | Neen |
| Kijkhoek | Standaard |
| Verkrijgbare formaten | 43 / 49 / 55 / 65 / 85 inch |
| Introductiejaar | 2021 |
| Fabrikantcode | UE75AU8070UXXN |
| Bijzonderheden | Q-Symphony |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 5 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zwart |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 400 x 400 |
| Afmetingen (HxBxD) | 100.34 x 167.67 x 33.22 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 96.03 x 167.67 x 2.66 cm |
| Gewicht | 33.3 kg |
| Vanden Borre-code | 8072299 |
| EAN-code | 8806092050082 |
| Fabrikantcode | UE75AU8070UXXN |