De SONY KD75X75WL - 4K Ultra HD 2023 is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
SONY KD75X75WL - 4K Ultra HD 2023
SONY KD75X75WL - 4K Ultra HD 2023
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de SONY KD75X75WL - 4K Ultra HD 2023
Technische specificaties over de SONY KD75X75WL - 4K Ultra HD 2023
Algemeen
| Type scherm | Led (lcd) |
| Schermdiagonaal | 75 " (189 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Direct-led |
| Totaal vermogen (RMS) | 20 W |
| Kleurdiepte | Niet meegedeeld |
| Processor | Processeur 4K X1 |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, Dolby Vision, HLG |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, Google TV |
| Chromecast ingebouwd | Ja |
| Airplay | Ja |
| Spraakassistent | Via de afstandsbediening: Google Assistant |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Neen |
Verbindingen
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 4x HDMI 2.0 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Mini-jack 3.5mm, Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Neen |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 55.38 euro/1000uur |
| Energieklasse | F |
| Energieverbruik | 142 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 203 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Smart remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 1.5 tot 3 m |
| Gaming mode menu | Ja |
| Lichtsensor | Ja |
| Kijkhoek | Standaard |
| Verkrijgbare formaten | 43/50/55/65/75 |
| Introductiejaar | 2023 |
| Fabrikantcode | KD75X75WLAEP |
| Bijzonderheden | Google TV Hand-Free Voice Search _ 4K Processor X1 X-Balanced Speaker _ Features For PS5 ? Game Menu _ BRAVIA CORE ? Exclusive High Quality Streaming Service _ ECO Pack ? ECO Dashboard |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 7 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zwart |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 300 x 300 |
| Afmetingen (HxBxD) | 104.5 x 168.6 x 41.5 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 95.9 x 168.6 x 7.2 cm |
| Gewicht | 30.4 kg |
| Vanden Borre-code | 7793227 |
| EAN-code | 4548736150195 |
| Fabrikantcode | KD75X75WL - 4K Ultra |