De PANASONIC LED 4K ANDROID TV 43 INCH TX-43LX660E (2023) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
PANASONIC LED 4K ANDROID TV 43 INCH TX-43LX660E (2023)
PANASONIC LED 4K ANDROID TV 43 INCH TX-43LX660E (2023)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de PANASONIC LED 4K ANDROID TV 43 INCH TX-43LX660E (2023)
Technische specificaties over de PANASONIC LED 4K ANDROID TV 43 INCH TX-43LX660E (2023)
Algemeen
| Type scherm | Led (lcd) |
| Schermdiagonaal | 43 " (108 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Direct-led |
| Totaal vermogen (RMS) | 20 W |
| Kleurdiepte | 10 bit |
| Geluid | Stereo |
| Aantal speakers | 2 |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, Dolby Vision, HLG |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, Android TV |
| Chromecast ingebouwd | Ja |
| Airplay | Neen |
| Spraakassistent | Google Assistant |
| Ambilight | Neen |
Verbindingen
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 3x HDMI 1.4 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Neen |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Ja |
| ARC via HDMI | Ja |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 19.89 euro/1000uur |
| Energieklasse | F |
| Energieverbruik | 51 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 92 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Smart remote |
| Introductiejaar | 2023 |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 5 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zwart |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 100 x 100 |
| Afmetingen (HxBxD) | 61.4 x 96.4 x 22.1 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 56 x 96.4 x 6.8 cm |
| Gewicht | 11 kg |
| Vanden Borre-code | 7819641 |
| EAN-code | 5025232932405 |
| Fabrikantcode | TX-43LX660E |