De LG OLED 8K 77 INCH OLED77Z29LA (2022) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 311 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
LG OLED 8K 77 INCH OLED77Z29LA (2022)
LG OLED 8K 77 INCH OLED77Z29LA (2022)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de LG OLED 8K 77 INCH OLED77Z29LA (2022)
Technische specificaties over de LG OLED 8K 77 INCH OLED77Z29LA (2022)
Algemeen
| Type scherm | Oled |
| Schermdiagonaal | 77 " (195 cm) |
| Schermresolutie | 7680 x 4320 pixels (8K) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Oled pixel dimming |
| Totaal vermogen (RMS) | 60 W |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10-bit) |
| Processor | A9 Gen5 AI Processor 8K |
| Geluid | Virtual surround |
| Aantal speakers | 2 |
| Inputlag | Niet meegedeeld |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, HDR10+, Hybrid Log-Gamma (HLG), Dolby Vision, HSP (HLG-foto) |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, webOS |
| Chromecast ingebouwd | Neen |
| Airplay | Ja, AirPlay 2 |
| Spraakassistent | Via de afstandsbediening: Google Assistant, Amazon Alexa |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Neen |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ax (Wifi 6) |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 4x HDMI 2.1 |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Neen, via bluetooth |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 96.72 euro/1000uur |
| Energieklasse | G |
| Energieverbruik | 248 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 395 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Smart remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 4 tot 6 m |
| Gaming mode menu | Neen |
| Lichtsensor | Neen |
| Kijkhoek | Groot |
| Verkrijgbare formaten | 77 inch |
| Introductiejaar | 2022 |
| Fabrikantcode | OLED77Z29LA |
| Bijzonderheden | 8K OLED |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 5 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zwart |
| Muurbeugel | Niet inbegrepen |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 600 x 400 |
| Afmetingen (HxBxD) | 104.4 x 187.9 x 32.3 cm |
| Gewicht | 43.4 kg |
| Vanden Borre-code | 7934955 |
| EAN-code | 8806091611598 |
| Fabrikantcode | OLED77Z29LA |