De LG OLED 8K 77 INCH OLED77Z29LA (2022) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Bekijk alle tv's
Bekijk alle tv's
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 311 toestellen.
ALTERNATIEF
Hulp nodig? Vraag advies aan onze specialisten
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
LG OLED 8K 77 INCH OLED77Z29LA (2022)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Technische specificaties over de LG OLED 8K 77 INCH OLED77Z29LA (2022)
Algemeen
Type scherm Oled
Schermdiagonaal 77 " (195 cm)
Schermresolutie 7680 x 4320 pixels (8K)
Verversingssnelheid Niet meegedeeld
Backlight Oled pixel dimming
Totaal vermogen (RMS) 60 W
Kleurdiepte 1 miljard kleuren (10-bit)
Processor A9 Gen5 AI Processor 8K
Geluid Virtual surround
Aantal speakers 2
Inputlag Niet meegedeeld
Compatibiliteit
HDR-compatibiliteit HDR10, HDR10+, Hybrid Log-Gamma (HLG), Dolby Vision, HSP (HLG-foto)
Dolby Atmos compatibel Ja
Functies
Smart TV-functie Ja, webOS
Chromecast ingebouwd Neen
Airplay Ja, AirPlay 2
Spraakassistent Via de afstandsbediening: Google Assistant, Amazon Alexa
Ambilight Neen
Ambient Mode Neen
Verbindingen
Wifi 802.11ax (Wifi 6)
Bluetooth Ja
HDMI-ingangen 4x HDMI 2.1
Audio-aansluiting Optisch
Aansluiting hoofdtelefoon Neen, via bluetooth
ARC via HDMI Ja
VGA-aansluiting Neen
CI+-interface Ja
DVB-ondersteuning DVB-T/T2/C/S2
Ethernetaansluiting (RJ45) Ja
Verbruik
Ecocheques Neen
Energiekost 96.72 euro/1000uur
Energieklasse G
Energieverbruik 248 kWh/1000u
Energieklasse HDR G
Energieverbruik HDR 395 kWh/1000u
Extra kenmerken
Afstandsbediening Smart remote
Aanbevolen kijkafstand 4 tot 6 m
Gaming mode menu Neen
Lichtsensor Neen
Kijkhoek Groot
Verkrijgbare formaten 77 inch