De JVC LT-43FA120 is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
JVC LT-43FA120
JVC LT-43FA120
Dit product is niet meer beschikbaar!
Technische specificaties over de JVC LT-43FA120
Algemeen
| Type scherm | Led (lcd) |
| Schermdiagonaal | 43 " (108 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Neen |
| Totaal vermogen (RMS) | 16 W |
| Processor | - |
| Geluid | Stereo |
| Aantal speakers | 2 |
| Inputlag | Niet meegedeeld |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | Neen |
| Dolby Atmos compatibel | Neen |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, Android TV |
| Chromecast ingebouwd | Neen |
| Airplay | Neen |
| Spraakassistent | Google Assistant |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Neen |
Verbindingen
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 3x HDMI 1.4 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Neen |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Neen |
| ARC via HDMI | Neen |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Neen |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | Niet meegedeeld |
| Energieklasse | F |
| Energieverbruik | Niet meegedeeld |
| Energieklasse HDR | F |
| Energieverbruik HDR | Niet van toepassing |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Klassieke afstandsbediening |
| Gaming mode menu | Neen |
| Lichtsensor | Neen |
| Fabrikantcode | - |
| Bijzonderheden | - |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 5 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zwart |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 200 x 200 |
| Afmetingen (HxBxD) | 59.6 x 95.5 x 22.2 cm |
| Vanden Borre-code | 7891768 |
| EAN-code | 4975769472961 |
| Fabrikantcode | 9230948 |