De PANASONIC MASTER OLED ULTIMATE 4K 65 INCH TX-65MZ2000E (2023) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
PANASONIC MASTER OLED ULTIMATE 4K 65 INCH TX-65MZ2000E (2023)
PANASONIC MASTER OLED ULTIMATE 4K 65 INCH TX-65MZ2000E (2023)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de PANASONIC MASTER OLED ULTIMATE 4K 65 INCH TX-65MZ2000E (2023)
Technische specificaties over de PANASONIC MASTER OLED ULTIMATE 4K 65 INCH TX-65MZ2000E (2023)
Algemeen
| Type scherm | Oled |
| Schermdiagonaal | 65 " (164 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Oled pixel dimming |
| Totaal vermogen (RMS) | 160 W |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10-bit) |
| Processor | HCX Pro AI Processor |
| Geluid | Geïntegreerde soundbar |
| Aantal speakers | 6 |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, HDR10+, Hybrid Log-Gamma (HLG), Dolby Vision, HSP (HLG-foto) |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, Firefox OS |
| Chromecast ingebouwd | Neen |
| Airplay | Neen |
| Spraakassistent | Via de afstandsbediening: Amazon Alexa |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Neen |
Verbindingen
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 2x HDMI 2.1 + 2x HDMI 2.0 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Ja |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 43.68 euro/1000uur |
| Energieklasse | G |
| Energieverbruik | 112 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 171 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Smart remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 3 tot 5 m |
| Gaming mode menu | Ja |
| Lichtsensor | Ja |
| Kijkhoek | Groot |
| Verkrijgbare formaten | 55 - 65 - 77 |
| Introductiejaar | 2023 |
| Fabrikantcode | Smooth Motion Drive Pro |
| Bijzonderheden | 4K OLED/Master OLED Ultimate Cinema Size/Luminance Booster Technology |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 5 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zwart |
| Draaivoet | Ja |
| VESA-norm | 300 x 300 |
| Afmetingen (HxBxD) | 91 x 144.8 x 35 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 88.8 x 144.8 x 6.9 cm |
| Gewicht | 30.5 kg |
| Vanden Borre-code | 7820054 |
| EAN-code | 5025232949397, 5025232949397 |
| Fabrikantcode | TX-65MZ2000E |